White Shark Gaming mechanical keyboard WAKIZASHI 2, blue switch, US, black/gray WAKIZASHI-2-US-G-B-B
Kód: KEWHS3858894506323W
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Štýlová klávesnica pre štýlových hráčov
Vďaka anti-ghosting technológii sa môžete spoľahnúť, že vás klávesnica nesklame aj v najakčnejších hrách.
White Shark Wakizashi klávesnica je navrhnutá tak, aby okrem vizuálneho dojmu ponúkla aj praktické funkcie na zlepšenie vášho herného zážitku. S klasickým rozložením získavate pohodlný a známy dizajn klávesnice, ktorý dokáže zvládnuť aj najintenzívnejšie herné maratóny.
Kľúčové vlastnosti
- Kompaktná klávesnica
- LED dúhové podsvietenie so 17 rôznymi efektmi
- Odpojiteľný Typ-C kábel
Technická špecifikácia
| Rozmery | 292 x 105 x 35 mm |
| Hmotnosť | 430 |
| Odozva | neuvedené |
| Dĺžka káblu | 1,5 m |
| Počet klávesov | 63/64 |
| Typ klávesnice | mechanická |
| Pripojenie | Typ C - USB 2.0 |
| Antighosting | 2full anti-ghosting |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice herné |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 3858894506323 |
| Kategória: | Klávesnice |
| MPN: | WAKIZASHI-2-US-G-B-B |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
