White Shark Gaming keyboard KODACHI, US, red switch, black KODACHI-US
Kód: KEWHSKODACHI-USW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Ladná klávesnica, ktorá nevyprázdni vašu peňaženku
Vďaka anti-ghosting technológii sa môžete spoľahnúť, že vás klávesnica nesklame aj v najakčnejších hrách.
White Shark klávesnica je navrhnutá tak, aby okrem vizuálneho dojmu ponúkla aj praktické funkcie na zlepšenie vášho herného zážitku. S klasickým rozložením získavate pohodlný a známy dizajn klávesnice, ktorý dokáže zvládnuť aj najintenzívnejšie herné maratóny.
Kľúčové vlastnosti
- Antighosting technológia na 87 klávesoch
- Tenkeyless kompaktná klávesnica
- Možnosť nastavenia podsvietenia jednotlivých klávesov pomocou softvéru Kodachi
Technická špecifikácia
| Rozmery | 358 x 152 x 35 mm |
| Hmotnosť | 1015 g |
| Odozva | neuvedené |
| Dĺžka káblu | 2 m |
| Počet klávesov | 87+7 multimediálnych |
| Typ klávesnice | mechanická |
| Pripojenie | USB 2.0 |
| Antighosting | 87 kláves |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice herné |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 1.21 kg |
| EAN: | 616320538873 |
| Kategória: | Klávesnice |
| MPN: | KODACHI-US |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
