WD RED PLUS 8TB / WD80EFPX / SATA 6Gb/s / Interní 3,5"/ 5640rpm / 256MB WD80EFPX
Kód: HDDWED1085MG


Podrobný popis
WD Red Plus – pevný disk s velkou kapacitou pro firemní data
Interní pevný disk WD Red Plus s vysokým výkonem a obří kapacitou úložiště 8 TB. Je navržen pro vysokou a dlouhotrvající pracovní zátěž v NAS a systémem malých a středních podniků. Poskytuje kapacitu pro ukládání enormního množství dat a následné sdílení v rámci rozvoje vaší firmy. Podpora softwaru a technologií vyladí parametry interního disku dle každodenní zátěže. Výkon optimalizuje s ohledem na snížení provozních nákladů. Spotřebovává méně energie a pomáhá snižovat provozní teploty v boxech NAS. Díky tomu umožňuje nepřetržitý a dlouhotrvající provoz v režimu 24/7.

Vysokokapacitní interní pevný disk pro použití v NAS zařízeních s rozhraním SATA III. Disk formátu 3,5" nabízí kapacitu 8 TB.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 8 TB
Rychlost otáčení disku: 5640 ot./min
Formát disku: 3,5"
Cache: 256 MB
Rozhraní: SATA III
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| EAN: | 718037899817 |
| Rozmer disku: | 3,5" |
| Typ: | NAS/DVR |
| Záruka: | 36 |
| Copywriter text: | Ano |
| Formát HDD: | 3,5" |
| HDD kapacita (GB): | 8000 |
| Hmotnost (g): | 715 |
| Otáčky – Pevný disk (ot/min): | 5640 |
| Rozměry: | 147 × 101,6 × 26,1 mm |
| SATA III (počet): | 1 |
| Technologie SSD: | ne |
| Technologie záznamu: | CMR |
| Výrobce: | WESTERN DIGITAL |
| Vyrovnávací paměť HDD (MB): | 256 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| MPN: | WD80EFPX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
