WD RED PLUS 12TB / WD120EFGX / SATA 6Gb/s / Interní 3,5"/ 7200rpm / 512MB WD120EFGX
Kód: HDDWED1205MG


Podrobný popis
WD Red Plus – pevný disk s velkou kapacitou pro firemní data
Interní pevný disk WD Red Plus s vysokým výkonem a obří kapacitou úložiště 12 TB. Je navržen pro vysokou a dlouhotrvající pracovní zátěž v NAS a systémem malých a středních podniků. Poskytuje kapacitu pro ukládání enormního množství dat a následné sdílení v rámci rozvoje vaší firmy. Podpora softwaru a technologií vyladí parametry interního disku dle každodenní zátěže. Výkon optimalizuje s ohledem na snížení provozních nákladů. Spotřebovává méně energie a pomáhá snižovat provozní teploty v boxech NAS. Díky tomu umožňuje nepřetržitý a dlouhotrvající provoz v režimu 24/7.

WD Red Plus 12 TB
Vysokokapacitní interní pevný disk pro použití v NAS zařízeních s rozhraním SATA III. Disk formátu 3,5" nabízí kapacitu 12 TB.
Klíčové vlastnosti a výhody
- Optimalizované pro domácí i firemní NAS systémy (až 8 pozic)
- Navrženo pro nepřetržitý provoz
- Vyšší výkon a spolehlivost díky technologii NASware
- Přenosová rychlost až 260 MB/s
- Nízké náklady na provoz
- Tichý chod
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 12 TB
Rychlost otáčení disku: 7200 ot./min
Formát disku: 3,5"
Cache: 512 MB
Rozhraní: SATA III
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| EAN: | 718037906218 |
| Kapacita disku: | 2TBTB |
| Rozmer disku: | 3,5" |
| Typ: | NAS/DVR |
| Farba: | Červená |
| Záruka: | 36 |
| Formát HDD: | 3,5" |
| HDD kapacita (GB): | 12000 |
| Hmotnost (g): | 750 |
| Otáčky – Pevný disk (ot/min): | 7200 |
| Rozměry: | 147 × 101,6 × 26,1 mm |
| SATA III (počet): | 1 |
| Technologie SSD: | ne |
| Technologie záznamu: | CMR |
| Výrobce: | WESTERN DIGITAL |
| Vyrovnávací paměť HDD (MB): | 512 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| MPN: | WD120EFGX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
