WD MicroSDXC karta 128GB WDD128G1P0C Class 10 (R:100/W:60 MB/s) WDD128G1P0C
Kód: 8100269E


Podrobný popis
WD Purple SC Ultra Endurance microSD 128GB
Karta microSD WD Purple od spoločnosti Western Digital je navrhnutá špeciálne pre bežný trh bezpečnostných kamier. Karta využíva pokročilú 96-vrstvovú technológiu 3D NAND a poskytuje cenovo výhodnú kombináciu mimoriadnej odolnosti, vysokého výkonu a širokého rozsahu kapacity až do 1 TB a jej podpora funkcie sledovania stavu karty umožňuje preventívnu správu úložiska. Vzhľadom na rýchlo rastúci trh bezpečnostných kamier a rastúce využívanie videa vo 4K rozlíšení, ponúka táto karta správnu kombináciu dlhé životnosti a kapacity, ktorá zvládne nepretržité nahrávanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Dôverujte spoločnosti Western Digital, ktorá vám prináša kartu WD Purple - ideálne úložisko microSD pre bezpečnostné videokamery a okrajové zariadenia.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Kapacita | 128 GB |
| Formát | microSDXC karta |
| Rozhranie | SDA 6.0 |
| Rýchlostná kategória | Class 10; U1 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SD karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 718037874937 |
| Kapacita karty: | 128GB |
| Technológia pamäťovej karty: | Micro SecureDigital eXtended Capacity (Micro SDXC) |
| Kapacita (v GB): | 128 |
| Rychlost čtení min. (MB/s): | 100 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s): | 60 |
| Rychlostní kategorie: | Class 10 |
| UHS: | U1 |
| Adaptér: | Ne |
| Typické použití: | Nahrávání 4K videí, Nahrávání HD videí, Běžné použití |
| MPN: | WDD128G1P0C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
