VICTUS 15-fb3001ncx, Ryzen 7 260, 15.6 1920x1080 144Hz/300n, RTX5050/8GB, 12GB DDR5, SSD 512GB, W11H, 2-2-0, Silver D93LMEA#BCM
Kód: HPD93LMEA-BCMBS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VICTUS (PD) 15-fb3001ncx, Ryzen 7 260 (8C) 16 NPU TOPs, 15.6 FHD (1920x1080) AG IPS 144Hz 300 nits, 12GB DDR5 1DM 5600, SSD 512GB PCIe Gen4 Value, NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB VRAM, NON ODD, Realtek Cass Wi-Fi 6 + BT 5.4 WW, Backlit keyboard, Windows 11, 3-3-0, Mica Silver - 720p TNR + 2měsíce GamePassDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.79 kg |
| EAN: | 821844591864 |
| Grafická karta: | Diskrétna, NVIDIA |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 |
| Veľkosť displeja: | 15,6, 15" - 16" |
| Veľkosť pamäte: | 8, 12 |
| Farba: | Neuvedené |
| Čítačka pamäťových kariet: | Neuvedené |
| Mobilné rozhranie: | Neuvedené |
| Typový rad: | VICTUS |
| Podsvietená klávesnica: | Neuvedené |
| USB 2: | 0 |
| DisplayPort: | Neuvedené |
| VGA (D-sub): | Neuvedené |
| Bluetooth: | Neuvedené |
| USB 3: | Neuvedené |
| LAN (RJ-45): | Neuvedené |
| Hmotnosť [kg]: | Neuvedené |
| HDMI: | Neuvedené |
| Thunderbolt: | Neuvedené |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Neuvedené |
| Lokalizácia klávesnice: | SK/CZ |
| Celkový počet pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Označenie procesora: | Ryzen 7 260 |
| Optická mechanika: | Nie je |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Typ panelu: | Neuvedené |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1080 FHD |
| Status Dodávky: | Tovar na príjme |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | Neuvedené |
| Výrobca procesora: | AMD |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ displeja: | Neuvedené |
| Dotykové ovládanie: | Neuvedené |
| Počet voľných pamäťových slotov: | Neuvedené |
| cnet_content: | ano |
| Dokovateľný s dobíjaním: | Neuvedené |
| Napájací adaptér v baleni: | Nie |
| USB3 (Type-C): | Neuvedené |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| Typové označenie: | VICTUS 15-fb3001ncx |
| MPN: | D93LMEA#BCM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
