VICTUS 15-fa2000ncx, i5-13420H, 15.6 1920x1080 IPS/144Hz/300n, RTX3050/6GB, 8GB DDR5, SSD 512GB, W11H, 2-2-0, Silver D93SSEA#BCM
Kód: HPD93SSEA-BCMBS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VICTUS by HP 15-fa2000ncxMS Game Pass na 2 mesiace zadarmoi
Windows 11 Home
Procesor: Intel® Core i5-13420H
Displej: 39,6 cm (15,6") IPS Full HD AntiGlare (1920 × 1080) 144Hz
Pamät: 8 GB DDR5
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD NVME
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 3050/6GB
• USB-C, USB 3.2, WiFi 6 ax, Bluetooth, LAN, HDMI, touchpad, HD webkamera, zvuk DTS:X Ultra, podsvietená numerická klávesnica
Barva: Mica silver
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.64 kg |
| EAN: | 821844603499 |
| Grafická karta: | Diskrétna, NVIDIA |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15,6, 15" - 16" |
| Veľkosť pamäte: | 8, 4 |
| Farba: | Neuvedené |
| Typové označenie: | VICTUS 15-fa2000ncx |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| USB3 (Type-C): | Neuvedené |
| Napájací adaptér v baleni: | Nie |
| Dokovateľný s dobíjaním: | Neuvedené |
| cnet_content: | ano |
| Počet voľných pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Dotykové ovládanie: | Neuvedené |
| Typ displeja: | Neuvedené |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | Neuvedené |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1080 FHD |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Optická mechanika: | Nie je |
| Označenie procesora: | i5-13420H |
| Celkový počet pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Lokalizácia klávesnice: | SK/CZ |
| Thunderbolt: | Neuvedené |
| HDMI: | Neuvedené |
| Hmotnosť [kg]: | Neuvedené |
| LAN (RJ-45): | Neuvedené |
| USB 3: | Neuvedené |
| Bluetooth: | Neuvedené |
| VGA (D-sub): | Neuvedené |
| USB 2: | 0 |
| DisplayPort: | Neuvedené |
| Podsvietená klávesnica: | Neuvedené |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Neuvedené |
| Typový rad: | VICTUS |
| Mobilné rozhranie: | Neuvedené |
| Čítačka pamäťových kariet: | Neuvedené |
| MPN: | D93SSEA#BCM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
