Renewd® iPhone 8 Space Gray 64GB RND-P80164

Kód: 1216562E
Značka: APPLE
€268,14 €223,45 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia
Operačný systém:iOS; Konštrukcia:Dotykový displej; Uhlopriečka displeja:4.7"; Rozlíšenie displeja:1334 x 750; Typ displeka:IPS; Funkcie:Wi-Fi, GPS, BlueTooth, HD Video, Predná kamera, Prisvetľovacia dióda, LTE, NFC; Certifikácia:IP67

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Renewd iPhone

Renewd je udržateľná alternatíva pre váš nový iPhone. Renewd iPhone je použitý iPhone najvyššej možnej kvality, ktorý funguje technicky dokonale. Za každý predaný iPhone Renewd sa venuje príspevok na projekt zalesňovania v Etiópii. Znížite náklady a prispejete aj k udržateľnejšej budúcnosti!

Čo však robí Renewd takým spoľahlivým? IPhone Renewd bol dôkladne skontrolovaný a vyčistený certifikovanými odborníkmi a otestovaný oficiálnym softvérom výrobcu. Týmto spôsobom spoločnosť Renewd zabezpečuje, že každé zariadenie obsahuje 100 % originálnych dielov, je v perfektnom technickom stave a neexistuje možnosť vzniku závad spôsobených falošnými dielmi. Každý iPhone Renewd sa dodáva v udržateľnom obale a je aktualizovaný na najnovšiu verziu systému iOS dostupnú v čase procesu.

IPhone od spoločnosti Renewd sa dodáva s oficiálnym holandským certifikátom Refurbished. Na získanie tohto certifikátu musia výrobky a spoločnosť spĺňať prísne požiadavky okrem iného na kvalitu a služby. Doteraz je to jediný celosvetovo uznávaný certifikát pre použitú elektroniku. Máte istotu, že kupujete dobrý výrobok!

Proces Renewd je plne v súlade s procesom výrobcu, vďaka čomu sú výrobky ešte udržateľnejšie. Používaním originálnych dielov spĺňame prísne požiadavky spoločnosti Apple na udržateľnosť a zabezpečujeme, aby sa na trh nedostávali produkty s nadmernou environmentálnou stopou. IPhone dostane druhý život a spoločne zabránime tomu, aby príliš skoro skončil ako elektronický odpad
.

Keď si vyberiete výrobok od spoločnosti Renewd, vyberiete si vynikajúce služby. V nepravdepodobnom prípade, že s vaším iPhonom niečo nie je v poriadku, máte nárok na 2-ročnú záruku a môžete využiť službu bezplatného vyzdvihnutia a vrátenia. IPhone si vyzdvihneme u vás doma a po oprave vám ho vrátime. Renewd: cenovo dostupné a ekologické!

Upozorňujeme, že ide o použité výrobky, ktoré môžu mať minimálne známky používania.

Renewd v skratke:

- Cenovo dostupné a ekologické
- 100% originálne diely
- najprísnejšia kontrola na trhu
- plne v súlade s výrobcom
- bezplatný odber a vrátenie tovaru.

Dodatočné parametre

Kategória: Android smartphone
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.29 kg
Operačný systém: iOS
Konštrukcia: Dotykový displej
Uhlopriečka displeja: 4.7"
Rozlíšenie displeja: 1334 x 750
Typ displeka: IPS
Funkcie: Wi-Fi, GPS, BlueTooth, HD Video, Predná kamera, Prisvetľovacia dióda, LTE, NFC
Certifikácia: IP67
MPN: RND-P80164

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: