Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.) XL-MGB-LXAE-LC

Kód: 1018259E
Značka: XtendLan
€14,77 €12,31 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode
Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.02 kg
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Typ vlákna: Singlemode
MPN: XL-MGB-LXAE-LC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: