Optický duplex Patch kábel 50/125, SC/SC, OM2 5m DPX-50-SC/SC-5

Kód: SKOEM-IMC0115BS
Značka: CNS Network
€10,07 €8,39 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Optický patch kábel v prevedení OM2 , LSZH 2mm

Všeobecné parametre
Vložný útlm: <= 0.5dB (Max.)
Spätný útlm: => 45dB
Teplota pri zapojení: -20oC až +75oC
Teplota pri skladovaní: -40oC až +75oC

Na každom patch kábeli sú na štítku uvedené konkrétne namerané hodnoty

Dodatočné parametre

Kategória: Káble, Redukcie
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.2 kg
Typ: Ostatné, Kábel
Typ konektoru A: optický LC
Tienenie: Áno
Typ kábla: Patch kábel
Kategória: Optika
Typ jadra: Optika - SM
Dĺžka kábla [m]: 5
Typ konektoru B: optický SC
MPN: DPX-50-SC/SC-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: