Noctua NF-A15 PWM ventilátor 140x150x25 mm NF-A15 PWM

Kód: SKNF-A15PWMBS
Značka: NOCTUA
€26,63 €22,19 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Noctua NF-A15 PWM je vysoko kvalitný tichý 140mm ventilátor s kruhovým rámom, ktorý bol vyrobený v súlade s AAO (Advanced Acoustic optimalization) štandardom. Jeho kruhový tvar a 120mm montážne otvory (105 mm rozteč) poskytuje perfektný výkon na pasívoch high-endových CPU chladičoch . Vďaka sofistikovanému, aerodynamickému dizajnu, ktoré spoločnosť Noctua predstavila v nedávnych novinkách (Flow Acceleration Channels) NF-A15 vylepšuje preslávené tiché chladenie a výkon oceňovaného NF-P14 ventilátora. Verzia NF-A15 PWM prináša reguláciu PWM IC, navrhnutú na objednávku pre plne automatické riadenie zaručujúce ohromujúcu, tichú prevádzku.Stepped Inlet Design noctua krokový, vstupný dizajn dodáva turbulencie na vstup, aby sa uľahčil prechod z laminárneho prúdenia na turbulentné prúdenie, čo znižuje hluk pri nasávaní, zlepšuje prietok a zvyšuje saciu schopnosť, a to najmä v prostrediach s obmedzeným priestorom.

Integrated Anti-Vibration Pads integrované, antivibračné podložky z extra mäkkého silikónu minimalizujú prenosu vibrácií pri zachovaní plnej kompatibility so všetkými štandardnými montážnými systémami a sponami ventilátorov.

SSO2 Bearing ventilátor je vybavený viac optimalizovaným ložiskom druhej generácie od Noctua, časom prevereným ložiskom SSO. S SSO2 je zadný magnet umiestnený bližšie k osi a poskytuje ešte lepšiu stabilizáciu, presnosť a trvanlivosť.

Flow Acceleration Channels jednotlivé lopatky rotora majú smerom ku ich koncu špeciálne kanály, ktoré zrýchľujú prietok vzduchu resp. tok vzduchu pri kritickej, vonkajšej, koncovej časti lopatky. Toto opatrenie znižuje sanie zo strany a znižuje tak vibračný hluk.

Metal bearing shell s cieľom zabezpečiť čo najvyššiu mieru presnosti výroby, minimálnu toleranciu a vynikajúcu dlhodobú stabilitu má NF-A15 CNC frézovanie ložiskového puzdra vyrobené výhradne z mosadze.

Custom designed PWM IC with SCD podpora plne automatickej PWM regulácie otáčok, NF-A15 používa Noctua na zákazku navrhnutý NE-FD1 PWM IC, ktorý integruje (SCD) technológiu. Tým, že poskytuje plynulejšie momentové impulzy, tlmí SCD PWM prepínanie zvukov, a tak je ventilátor tichší pri nižších rýchlostiach.

Ultra-Low Power Consumption NF-A15 čerpá iba 0,96 W, čo je o 50% menej, ako mnohé ventilátory v rovnakom rozsahu otáčok. To neznamená že je len šetrný k životnému prostrediu, ale tiež znižuje náklady na elektrickú energiu.

Low-Noise Adaptor ventilátor je dodávaný s Low-Noise Adaptérom (LNA), ktorý zníži maximálne otáčky ventilátora z 1200 na 900 RPM/min.

Extensive Cabling Options krátky 20cm kábel ventilátora minimalizuje spleť káblov v typických aplikáciách, zatiaľ čo dodávaný 30cm predlžovací poskytuje rozšírenie v prípade potreby.Rozmery: 140x150x25 mm

Pripojenie: 4-pin PWM

Ložisko: SSO2

Geometria lopatiek: A-Series with Flow Acceleration Channels

Technológia rámčeka: AAO

Rýchlosť otáčok (+ / - 10%) 1200 RPM./min.

Rýchlosť otáčok s L.N.A. (+ / - 10%), 900 RPM./min.

Minimálne otáčky (+ / - 10%), 300 RPM./min.

Prietok vzduchu: 115,5 m3 / h

Prietok vzduchu s L.N.A.: 88,7 m3 / h

Hlučnosť: 19,2 dB (A)

Hlučnosť s L.N.A.: 13,8 dB (A)

Statický tlak: 1,51 mm H2O

Statický tlak s L.N.A.: 0,89 mm H2O

Max. Príkon: 0,96 W

Max. Vstupný prúd: 0,8 A

Napätie: 12 V

MTBF> 150.000 h

Rozsah dodávky:

Low-Noise adaptér (L.N.A.)

4pin PWM na 2x4pin PWM adaptér

30cm predlžovací kábel

4x Vibračné kompenzátory

4x skrutky

Dodatočné parametre

Kategória: Káble, Redukcie, Doplnky
Záruka: 2190 dní
Hmotnosť: 0.35 kg
Status Dodávky: Tovar na príjme
MPN: NF-A15 PWM

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: