MOTOROLA T92 H2O TALKABOUT 2023 blk/yel 2ks T92 H2O 2023

Kód: VYSIEL MOT T92 H2O 2023AM
Značka: MOTOROLA
€114,34 €95,28 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia
Motorola T92 H2O 2023 je sada vysielačiek vyrobených z vodeodolného materiálu IP67 určená pre športovcov a dobrodruhov. Model je upravený pre rok 2023 a oproti svojmu predchodcovi má viacero zmien. Majú dosah až 10 km vo voľnom priestore a vysielajú prostredníctvom 8 rádiových kanálov s 121 kódmi. Pracujú na bezplatnom pásme PMR446. Disponujú jasným LCD displejom s podsvietenám a integrovaných LED svietidlom či tlačidlom SOS. Výdrž batérie je až 17 h alebo pri použití 3x AA batérií až 23 hodín. Jasné žlté prevedenie s čiernymi detailami v ergonomickom tvare vám skvele padne do ruky ale aj do oka. Možnosti napájania cez vstavanú batériu (nabíja sa prostredníctvom USB C kábla alebo cez 3x AA batérie). Oproti predchodcovi sa vysielačka jednoduchšie medzi sebou párujú (funkcia tzv. jednoduchého párovania), (adaptéry nie sú v balení, použite štandardný adaptér so vstupom USB Type A)

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Vodotesnosť IP67

Vďaka triede krytia IP67 vydrží T92 ​​H2O neustále ponorenie do hĺbky 1 m po dobu 30 minút a odpudzuje aj ten najsilnejší dážď.

Pláva lícom hore s vodou aktivovanou baterkou pre ľahké vyhľadávanie (pri napájaní 3x AA batériami, nemusí vysielačka plávať na hladine)

Vďaka starostlivému inžinierstvu pláva vysielačka a je viditeľná na vodnej hladine. A s baterkou aktivovanou vodou ju nájdete ešte jednoduchšie.

 

Buďte pripravení na núdzovú situáciu

Táto vysielačka obsahuje funkciu núdzového varovania. Keď je aktivované výstražné tlačidlo, vysielačka vysiela výstražnú sirénu, po ktorej nasleduje prenos hovorených alebo náhodných zvukov. To vám umožní vysielať signál do iných vysielačiek

 

Môžete tiež použiť sponu na opasok, aby ste ostatným dali vedieť, že potrebujete pomoc. Okrem toho je tu zabudovaná LED baterka pre pokoj počas večerných dobrodružstiev, neočakávaných núdzových situácií a výpadkov prúdu.

 

Pokročilá vstavaná baterka s bielymi a červenými LED diódami

Vyberte si nastavenie bielej LED na vstavanej baterke, aby ste si posvietili na cestu počas večerných aktivít, neočakávaných núdzových situácií alebo výpadkov prúdu. Ak sa vaše dobrodružstvo odohráva za tmy, napríklad ak v noci pozorujete hviezdy alebo lovíte a potrebujete si pozrieť mapy alebo iné dokumenty, prepnite na nastavenie červenej LED. To vám umožní prečítať si, čo potrebujete, a zároveň si zachovať nočné videnie.

 

Napájanie počas vašich dobrodružstiev

Existujú dva spôsoby, ako napájať vysielačku: použite NiMH nabíjacie batérie až na 17 hodín alebo použite tri batérie AA až na 23 hodín. T92 H2O sa dodáva s 2 nabíjacími káblami USB-C, takže keď je čas na dobitie, je to jednoduché. (adaptéry nie sú v balení, použite štandardný adaptér so vstupom USB Type A). Výdrž na jednotlivé typy napájania je počítaná zo štandardného cyklu 5/5/90 (5% prijímania, 5% vysielania a 90% stand by)

 

Jednoduché párovanie

Jednoduché párovanie umožňuje vám a vašej rodine alebo priateľom naprogramovať všetky vaše vysielačky na rovnaký kanál a kód súčasne. Takže teraz môžete stráviť menej času prípravou a viac času objavovaním.

 

16 kanálov , každý so 121 súkromnými kódmi

S 16 kanálmi a 121 súkromnými kódmi, čo predstavuje takmer 2000 kombinácií, je ľahké nájsť dostupný kanál.

 

Buďte hands-free

Vďaka funkcii iVOX/VOX, ktorá funguje ako hlasitý odposluch a umožňuje hands-free komunikáciu, môžete pokračovať v pohybe bez toho, aby ste prestali prijímať hovory.

 

Prispôsobenie tónov hovoru

Vyberte si, čo volajúci počujú predtým, ako začnete hovoriť, výberom jedného z 20 tónov hovoru.

 

Buďte diskrétni

Použite funkciu vibračného upozornenia tam, kde by boli rušivé tóny zvonenia.

 

Rýchle vyhľadanie kanála

Pomocou funkcie skenovania zistite, ktoré kanály sa momentálne používajú.

 

Upozornenie na slabú batériu

Upozornenie na slabú batériu vám pripomenie, keď sú batérie takmer vybité.

 

Kompatibilita s akoukoľvek vysielačkou PMR446

T92 H2O je kompatibilný s PMR446, takže môžete komunikovať s inými vysielačkami Talkabout PMR446 alebo dokonca s vysielačkami od iných dodávateľov tým, že budete na rovnakom kanáli a privátnom kóde.

 

Zámok klávesnice

Zámok klávesnice zabraňuje neúmyselnej zmene vašich osobných nastavení.

 

Obsah balenia

2x vysielačky T92 H2O

2x píšťalkové spony na opasok

2x dobíjacie batérie NiMH

2x nabíjacie káble USB-C

1x puzdro na prenášanie

1x používateľská príručka

Dodatočné parametre

Kategória: Vysielačky
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.4 kg
MPN: T92 H2O 2023

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: