MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 modul SM 1G/10G/25G 1310nm (10km) XS+31LC10D

Kód: MIKRO-XS-31DLC10DW
Značka: MIKROTIK
€124,57 €103,81 bez DPH
Na sklade do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Tento modul je přímým upgradem našeho předchozího (S+31DLC10D)  10G SFP+ 10 km.

Více funkčnosti za stejnou cenu. Přidali jsme podporu 25G SFP28 - takže můžete použít jeden modul ve všech svých zařízení. Perfektní pro směrovač CCR2004-1G-12S+2XS, ale i další modely.

 

Product specifications

Details
Product code XS+31LC10D
Connector Dual LC UPC
Data Rate 1G / 10G / 25G
Distance 10 km
Format SFP / SFP+ / SFP28
Mode SM
Wavelength 1310 nm

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.05 kg
Rozhranie: SFP+
Kategória: Switche - moduly
Rýchlosť [Gbs]: 10
Médium: Optika - SM
MPN: XS+31LC10D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: