Mikrotik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G S-85DLC05D

Kód: 1015322E
Značka: MIKROTIK
€16,31 €13,59 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Mikrotik S-85DLC05D

Mikrotik S-85DLC05D je 1.25G vysielač SFP s 850 nm, dvojitý LC konektor. Je určený pre viacmodové vlákna (MM). do 550 m (s DDM).
Moduly sú testované a plne kompatibilné s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN a CCR1036-12G-4S. Môže sa používať s inými jednotkami ako MikroTik.

Technické špecifikácie:

Kód produktu S-85DLC05D
Rýchlosť 1.25G
Vlnová dĺžka 850 nm
Vid Multirežim (MM)
Max. spojovacia vzdialenosť 550m
Konektor Duálne LC
Formát SFP

Užitočné odkazy:


.

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.02 kg
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Typ vlákna: Multimode
MPN: S-85DLC05D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: