MIKROTIK QSFP+ module 40G MM 150m 850nm MTP/MPO DDM 0C +70C Q+85MP01D

Kód: MIKRO-Q-85MP01DW
Značka: MIKROTIK
€51,47 €42,89 bez DPH
Na sklade do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

 

Details
Product code S+31DLC10D
Connector Dual LC UPC
Data Rate 10G
Distance 10km
Format SFP+
Mode SM
Wavelength 1310nm

 

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.06 kg
Médium: Optika - MM
Kategória: Switche - moduly
Rýchlosť [Gbs]: 40
Rozhranie: QSFP
MPN: Q+85MP01D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: