MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM ML-S+85D-03

Kód: 5260732904A
Značka: MAXLINK
€11,58 €9,65 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je ''cisco compatibile'' a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Multi Mode Přenosová rychlost: 10 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850 Dosah [km]: 0,3 Typ přenosu: 2-vláknový Optické konektory: 2x LC

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.02 kg
Optika: Ano
MPN: ML-S+85D-03

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: