LENOVO 700 Modern Multi-Device Wireless Keyboard-Czech,Slovakia GY41S04887
Kód: 1651559E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Produkt: Lenovo 700 Modern Multi-Device Wireless Keyboard-Czech,Slovakia
Part Number: GY41S04887
| Konektivita | 2.4G Wireless via USB-A receiver Bluetooth 5.3 |
| Rozmery | 25.2 x 123.4 x 433.6 mm (H x D x L) |
| Hmotnosť | KBD:415 g ± 10 g (14.64 oz ± 0.36 oz) Holder:60 g ± 5 g (2.12 oz ± 0.18 oz) |
| Typ spínača | Dome Switch keys |
| Životnosť tlačidiel | Up to 10 millions clicks |
| Farba | Luna Grey |
| Jazyk | Czech,Slovakia |
| Napájanie | 1.5V AAA x 2 |
| Záruka | 1 Year |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice drôtové |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| EAN: | 195892126843 |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | GY41S04887 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
