Legrand Hub USB Adaptér TYP-C NTLR050694
Kód: ACPGS3414971186064W
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Kvalitný USB HUB Adaptér
USB Typ C HUB C podporuje rozhranie medzi USB A a USB C zariadeniami, pripojenie až troch USB A zariadení (klávesnica, myš, USB kľúč, externý disk a pod.), pripojenie jedného USB C zariadenia (mobilný telefón, tablet).
| Parametre | |
| Rohranie | medzi USB A a USB C zariadeniami |
| Pripojenie troch USB A zariadení | klávesnica, myš, USB kľúč, externý disk a pod. |
| Pripojenie jedného USB C zariadenia | mobilný telefón, tablet a pod. |
| Rýchle nabíjanie | 3 000 mA |
| Dátový prenos | až 5 Gbps |
| Dĺžka kábla | 10 cm |
| Výrobca | Legrand |
| Farba | strieborná, biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB huby |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 3414971186064 |
| Kategória: | USB huby |
| MPN: | NTLR050694 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
