KELine Optický duplex kabel, MM 50/125, OM5, LC/LC, LSOH, 15m POM5D-LCLC-150

Kód: SKOEM-DLCLC-5012515M-OM5BS
Značka: Keline
€64,66 €53,88 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

OEM opt. duplex kabel, MM 50/125, OM5, LC/LC, LSOH, 15m

Dodatočné parametre

Kategória: Káble, Redukcie
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.2 kg
Typ: Ostatné, Kábel
Kategória: Optika
Tienenie: Áno
Typ konektoru A: optický LC
Typ konektoru B: optický LC
Typ kábla: Patch kábel
Typ jadra: Optika - MM
Dĺžka kábla [m]: 15
MPN: POM5D-LCLC-150

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: