Kábel sieťový 230V predlžovací, C13 - C20, 3m, 1.50mm, 10A, čierny IN16659E
Kód: SKNET_IN16659EBS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Kábel napájacieho adaptéra, zástrčka IEC-60320 C20 na zástrčku C13pre zariadenia do 10 A
čierna farba
Parametre
Konektor 1 - C20 - Priamy
Konektor 2 - C13 - priamy
Dĺžka - 3m
Farba - čierny
Prierez Vodiča - 1.50mm2
LSOH - nie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Káble napájacie 230V |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 4043718256648 |
| Typ: | Kábel |
| Typ kábla: | Nápájací kábel 230V |
| Typ jadra: | Metalické |
| MPN: | IN16659E |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
