HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 7 255HX, RTX PRO 1000 8GB Bl, 2x16GB, 1TGB,WUXGA 400n,WiFi7,BT,FpS,SCR,Win11Pro,3y pur 98L74ET#BCM
Kód: 1522691E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 4.06 kg |
| EAN: | 199485190365 |
| Grafická karta: | NVIDIA, NVIDIA RTX PRO 1000 |
| Veľkosť displeja: | 16 |
| Veľkosť pamäte: | 8, 32 |
| Typ zariadenia: | Workstation |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ne |
| Podpora Copilot+ PC: | Ne |
| NPU TOPS: | 0 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Výkon CPU dle PassMark: | 48948 |
| Počet jader: | 16 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 0 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 2, HDMI, USB 4, 3.5mm Jack, LAN |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.0: | 0 |
| Počet USB 3.1: | 0 |
| Počet USB 3.1 Type-C: | 0 |
| Počet USB 3.2: | 1 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 0 |
| Počet USB 4 Type-C: | 1 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera, Čítačka pamäťových kariet, Čtečka karet Smart Card |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Napětí baterie (V): | 0 |
| Počet článků baterie: | 8 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB portov: | 4 |
| MPN: | 98L74ET#BCM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
