HP 732xk, 31.5/Neo:LED, 3840x2160/120Hz, 2700:1, 5 ms, 300cd, HDMI/DP/USB-C(140W), 3-3-0 B7JM6AA#ABB
Kód: HPB7JM6AA-ABBBS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
HP Series 7 Pro 31,5" 4K - 732xk
Uhlopriecka displeja: 80 cm (31,5")
Úprava panela: IPS black Neo:LED, matný, antireflexný, Edge-lit podsvietenie, Flicker Free
Rozlíšenie: 3 840 × 2 160 (4K UHD)
Zobrazovací uhol: 178° horizontálne, 178° vertikálne
Jas: 450 nits (cd/m2)
Pomer kontrastu: 2 700 : 1 statický, 5 000 000 : 1 dynamický
Doba odezvy: 5 ms
Video vstupy: HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB-C s Thunderbolt
Záruka: 3 roky
• Možnost pripojenia k notebooku, pocítacu jedným káblom cez USB-C s napájaním do 140 W
• Výškovo nastavitelný stojan, KVM Switch, Picture-in-Picture, Picture-by-Picture, Daisy Chain
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 12.63 kg |
| EAN: | 198990309705 |
| Veľkosť displeja: | 31,5 |
| Výškovo nastaviteľné: | Áno |
| Pivot: | Nie |
| cnet_content: | ano |
| Kontrastný pomer: | Neuvedené |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Typové označenie: | HP 732xk |
| Jas [cd]: | 450 |
| Panel: | Matný |
| Audio a reproduktory: | Neuvedené |
| VGA (D-sub): | Nie |
| DisplayPort: | Áno |
| Technológia zobrazenia (panel): | IPS |
| HDMI: | Áno |
| Odozva [ms]: | 5 |
| Pozorovacie uhly: | 178°/178° |
| Max. rozlíšenie: | 3840 x 2160 4K QFHD |
| USB3 (Type-C): | Áno |
| USB-C docking: | Power delivery 140W |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| MPN: | B7JM6AA#ABB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
