GENIUS repro SW-2.1 300/ 2.1/ 10W/ barva černá 31730035400
Kód: REPG33953MG
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Genius SW-2.1 300Multimediální reproduktorový systém v konfiguraci 2.1 s celkovým výkonem 10 W. 3" subwoofer nabízí dokonale hluboké basy a dva 2,5" satelity zajistí vysoké vokály. Na předním panelu se nachází samostatné ovládání hlasitosti a basů. Připojení je realizováno pomocí 3,5 mm jack konektoru.
Součástí balení je napájecí a audio kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 10 W (RMS)
Konfigurace: 2.1
Frekvenční rozsah: 40 Hz – 20 kHz
Připojení: 3,5 mm jack
Regulace hlasitosti: ano
Rozměry:
Subwoofer: 180,5 × 169,3 × 122 mm
Satelit: 111 × 82 × 68 mm
Hmotnost:
Subwoofer: 956 g
Satelit: 220,5 g
Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4710268258452 |
| Typ: | Reproduktory do 3 kg |
| Farba: | Černá |
| Záruka: | 24 |
| Bezdrátové připojení: | ne |
| Bluetooth: | ne |
| Dálkový ovladač: | ne |
| Drátové připojení: | Ano |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| FM rádio: | ne |
| Frekvenční rozsah: | 40 Hz - 20 000 Hz |
| Hmotnost (kg): | 0,956 |
| Konfigurace reproduktorů: | 2.1 |
| Miniaturní: | ne |
| NFC: | ne |
| Provoz na baterii/akumulátor: | ne |
| Přehrávání z microSD: | ne |
| Přehrávání z SD: | ne |
| Přehrávání z USB: | ne |
| Přenosné: | ne |
| Rozměry: | 180,5 × 169,3 × 122 mm |
| Stolní: | Ano |
| Výkon reproduktorů celkový (W): | 10 |
| Výkon satelitu (W): | 2,5 |
| Výkon subwooferu (W): | 5 |
| Výrobce: | GENIUS |
| Zpracováno: | Schváleno |
| MPN: | 31730035400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
