Gembird kábel napájací (C5), 3-Pin, VDE certifikovaný, 1.8 m, čierny PC-186-ML12
Kód: SKGBPC-186-ML12BS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Gembird kábel napájací (C5), 3-Pin, VDE schválený, 1.8 m, čiernyVDE approved power cord
German Schuko input and C5 output
Molded plugs
Dodatočné parametre
| Kategória: | Káble napájacie 230V |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8716309031936 |
| Typ: | Kábel |
| Typ konektoru B: | PC zdroj F |
| Typ kábla: | Nápájací kábel 230V |
| Dĺžka kábla [m]: | 1,8 |
| Typ jadra: | Metalické |
| Typ konektoru A: | 230V Vidlica typ C |
| MPN: | PC-186-ML12 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
