Epson EH-LS670B V11HB82140
Kód: EV11HB82140A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Epson Lifestudio Grand – EH-LS670B Metalická černá * ,Sound by Bose, Bluetooth a ,Dolby Audio * ,Vylepšení obrazu pomocí AI * ,4K PRO-UHD, 120 * ,Google TV a ,Google Assistant * ,Herní režim (ALLM) * ,Ekologické a ,ohleduplné Projekční technologie: ,Technologie 3LCD, RGB se závěrkou s kapalnými krystaly Nativní rozlišení: ,4K PRO-UHD Počet zobrazovaných barev: ,až 1,07 miliardy barev Svítivost [lm]: ,3600 Kontrast: ,5 000 000 : 1 Formát zobrazení: ,16:9 Velikost obrazu [palce]: , ,60 - 120 Projekční vzdálenost - Wide ,[m]: ,0,3 - 0,7 Zoom: ,Digital, faktor:1 - 2,5 Zvuk: ,20 W Typ lampy: ,Laser Životnost lampy [h]: ,20 000 Rozhraní: ,USB 2.0-A (2x), USB 2.0 typ B (pouze servis), bezdrátová síť LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, audiovýstup, stereofonní konektor mini-jack, Bluetooth, HDMI (HDCP 2.3) (2x), Digitální koaxiální zvukový výstup, HDMI (ARC/eARC) Funkce a vlastnosti: ,Technologie 4K, Technologie Arc Correction, Automatické zapnutí, vestavěný reproduktor, kompatibilní se standardem CEC, Chromecast, Digitální přiblížení, Interpolace rámečků, Herní režim, Google TV, Dlouhá životnost zdroje světla, Point correction, Power on button, Quick Corner, kompatibilní s bezdrátovou sítí LAN Napájení: ,AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz Spotřeba [W]: ,254 W Spotřeba Standby [W]: ,0,5 W Hladina hlučnosti [dB]: ,29 dB (A) Rozměry [mm]: ,467 x 400 x 153 Hmotnost [kg]: ,7,4 Doplňky: ,Vzduchový filtr Obsah balení: , *Hlavní zařízení *napájecí kabel *průvodce rychlou instalací *dálkové ovládaní vč. baterií *Uživatelská příručka Záruka: ,5 letDodatočné parametre
| Kategória: | Projektory |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 10.6 kg |
| EAN: | 8715946742663 |
| Konektor USB: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Repro: | Ano |
| Hlučnosť (dB, bežná prevádzka): | 29 |
| Technológia: | 3LCD |
| Kontrast: | nad 10 000:1 |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Wi-Fi: | Ne |
| 3D: | Ne |
| Interaktívny projektor: | Ne |
| Krátka projekcia: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Podporované rozlíšenie (max): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Hmotnosť presná (kg): | 7,4 |
| Presná svietivosť (ANSI): | 3600 |
| Presná živ. lampy v ECO (hodín): | 20000 |
| Životnosť lampy v ECO (hodín): | nad 10 000 |
| Hmotnosť (kg): | nad 5 |
| Statív v balení: | Ne |
| Osvetlenie: | Laser |
| HDMI (počet): | 2 |
| Max. veľkosť obrazu (palca): | 120 |
| Spotreba energie (W): | 254 |
| Projektor pre domáce kino: | Ano |
| Min. projekčná vzdialenosť (m): | 0,3 |
| Automatická korekcia náklonu: | Ne |
| Automatické ostrenie: | Ne |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Diaľkový ovládač: | Ano |
| Značka a model: | Epson Lifestudio Grand – EH-LS670B |
| TCO Certified: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Umiestnenie: | Stolní |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + Epson logo |
| MPN: | V11HB82140 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
