Epson EB-PU2010W/3LCD/10000lm/WUXGA/HDMI/LAN V11HA52940
Kód: EV11HA52940A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model EB-PU2010W je kompaktní a všestranný projektor s vysokým jasem, vyměnitelnými objektivy a pokročilými instalačními prvky. Tento vysoce univerzální projektor pro pevnou instalaci se světelným výkonem 10 000 lumenů se prodává pouze jako „tělo bez objektivu“. Lze ho snadno kombinovat se stávající řadou objektivů Epson a nabízí jasný a realistický obraz ve většině prostředí: návštěvnických centrech, přednáškových sálech, muzeích a zasedacích místnostech. Model EB-PU2010W s vysokou svítivostí poskytuje rozlišení WUXGA s technologií 4K enhancement, HDR a pokročilé instalační prvky. *Vyměnitelné objektivy: Ano *Standardní objektiv: Není součástí dodávky Projekční technologie: Technologie 3LCD, RGB se závěrkou s kapalnými krystaly Nativní rozlišení: WUXGA Podporované rozlišení: Technologie 4K Počet zobrazovaných barev: až 1,07 miliardy barev Svítivost [lm]: 10.000 lumenů- 7.000 lumenů (ekonomický) Kontrast: 2.500.000 : 1 Formát zobrazení: 16:10 Throw Ratio: 0,35 - 7,41:1 Zoom: Motorized Typ lampy: Laser Životnost lampy [h]: 20.000 Hodiny Durability High, 30.000 Hodiny Durability Eco Rozhraní: *USB 2.0-A (2x), USB 2.0 typ B (pouze servis) *RS-232C *Ethernetové rozhraní (100 Base-TX / 10 Base-T) *bezdrátová síť LAN IEEE 802.11a/b/g/n (volitelně) *VGA vstup *DVI vstup *HDBaseT *audiovýstup *stereofonní konektor mini-jack *HDMI (HDCP 2.3) *3G-SDI (vstupní) *Výstup 3G SDI Napájení: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz Spotřeba [W]: 535 W Spotřeba Standby [W]: 0,5 W Hladina hlučnosti [dB]: 37 dB (A) Rozměry [mm]: 545 x 436 x 189 mm (šířka x hloubka x výška) Hmotnost [kg]: 16,8 kg Obsah balení: Kryt kabelu, Lens connector cap, napájecí kabel, dálkové ovládání vč. baterií, Sada uživatelských příruček, Záruční dokumenty Záruka: 36 měs. https://www.epson.cz/cs_CZ/produkty/projektory/instalace/eb-pu2010w/p/32086?cid=ps:google:gen21-nl:::&gclid=EAIaIQobChMI_OCer63h9wIVlKjVCh0x4At7EAAYASAAEgKx_vD_BwE&gclsrc=aw.dsDodatočné parametre
| Kategória: | Projektory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| EAN: | 8715946697451 |
| Farba: | Bílá |
| Konektor USB: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:10 |
| Hlučnost (dB, běžný provoz): | 37 |
| Technologie: | 3LCD |
| Kontrast: | nad 10 000:1 |
| Nativní rozlišení: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Wi-Fi: | Volitelně |
| Podporované rozlišení (max): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Hmotnost přesná (kg): | 16,8 |
| Přesná svítivost (ANSI): | 10000 |
| Přesná živ lampy v ECO (hodin): | 30000 |
| Svítivost (ANSI): | nad 8 100 |
| Životnost lampy v ECO (hodin): | nad 10 000 |
| Hmotnost (kg): | nad 5 |
| Osvětlení: | Laser |
| HDMI (počet): | 1 |
| Spotřeba energie (W): | 535 |
| Projektor pro domácí kino: | Ano |
| Projektor do kanceláře: | Ano |
| Projektor do školy: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Značka a model: | Epson EB-PU2010W |
| Umístění: | Stolní/Stropní |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + Epson logo |
| MPN: | V11HA52940 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
