ENDORFY Zdroj Elementum E5 550W, 120mm, 80 Plus EY7A001
Kód: 557978E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Endorfy Elementum 550W
Elementum E5 550 W je stabilný napájací zdroj s certifikátom 80 PLUS, ktorý bude dobre fungovať ako pre PC integrátorov, tak aj pre domácu montáž. Je vybavený správnou káblovou sadou na napájanie grafickej karty so dvoma PCI-E konektormi (8-pin a 6-pin). A vďaka svojim hlbokým čiernym odtieňom bude vždy vyzerať atraktívne.
- Certifikát 80 PLUS
- ErP Lot 6 Pripravené
- Kompatibilita s režimom spánku C6/C7 s nízkou spotrebou
- Aktívne PFC
- Plne čierna elektroinštalácia
- 3-ročná záruka

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 550 W |
| Ochranné funkcie | OVP, UVP, SCP, OPP, SIP |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov | |
| ATX 24pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x |
| PCIe 6pin Konektor | 1x |
| SATA Konektor | 4x |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| Účinnosť | 80 Plus |
| Modulárna kabeláž | Nie |
| Veľkosť | 87 x 140 x 150 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.57 kg |
| EAN: | 5903018666105 |
| Výkon zdroja: | 500 - 550W |
| Výkon zdroje (W): | 550 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
| MPN: | EY7A001 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
