Dell SE2726H 27", IPS, FHD, 144Hz, 1ms, 2x HDMI, Čierna, 3Yr DELL-SE2726H
Kód: MNDE-210-BVCCW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Dell 27 Monitor - SE2726H Displej Viditeľná uhlopriečka: 27" Typ panela: In-Plane Switching (IPS) Technology Povrch displeja obrazovky: Antireflexný Maximálne prednastavené rozlíšenie: 1920 x 1080 up to 144Hz Pozorovací uhol: 178°/178° Rozteč pixelov: 0,3114 x 0,3114 mm Pixely na palec (PPI): 81 Kontrastný pomer: 1 000:1 Pomer strán: 16:9 Jas: 300cd/m2 Doba odozvy: 1ms (MPRT mode) Konektivita 2x HDMI (HDCP 1.4) (supports up to FHD 1920 x 1080 144 Hz as per specified in HDMI 1.4) Rozmery Výška s vytiahnutým stojanom: 453,71mm Šírka so stojanom: 611,10mm Hĺbka so stojanom: 199,87mm Výška bez stojana: 361,86mm Šírka bez stojana: 611,10mm Hĺbka bez stojana: 49,22mm Hmotnosť (len monitor – na zavesenie VESA): 3,61kg Hmotnosť (vrátane balenia): 6,26kg Napájanie Požadované napätie: AC 100 - 240 V (50-60 Hz) Spotreba energie pri bežnej prevádzke: 15 W Spotreba energie v pohotovostnom/spánkovom režime: 0,3 W Rozsah teplôt Min Operating Temperature: 0 °C Max Operating Temperature: 40 °C Rozsah prevádzkovej vlhkosti 10% až 80% (non-condensing) Prispôsobenie Naklonenie -5° až 21° VESA uchytenie 100 x 100 mm Záruka Typ 3-Year Advanced Exchange Service Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodávaný s trojročnou výmennou servisnou službou Advanced Exchange Service. V prípade nutnosti vám počas trojročnej obmedzenej záruky na hardvér bude budúci pracovný deň zaslaný náhradný monitor.Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 7.14 kg |
| EAN: | 5397321028734 |
| Veľkosť displeja: | 27" |
| Farba: | čierna |
| Synchronizačná technológia: | FreeSync |
| Kategória: | Monitory |
| Zakrivenie: | Nie |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1080 FullHD |
| Montáž na stenu (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | D |
| Jas [cd]: | 300 |
| Vlastnosti displeja: | Matný |
| Širokouhlý: | Áno |
| Pozorovacie uhly: | 178/178 |
| Odozva [ms]: | 1 |
| Technológia zobrazenia (panel): | IPS |
| DisplayPort: | Nie |
| Určenie: | Do domácnosti |
| VGA (D-SUB): | Nie |
| Integrované reproduktory: | Nie |
| Dotykové ovládanie: | Nie |
| Pomer strán: | 16:9 |
| EPREL ID: | 2455126 |
| Doplňujúce Informácie: | 144 Hz |
| HDMI: | Áno |
| MPN: | DELL-SE2726H |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
