Dell Pro Tower QCT1255/180W/AMD Ryzen 7 PRO 8700G/16GB/512GB SSD/Integrated/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y ProSpt JXGHR
Kód: SKDEJXGHRBS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Procesor: AMD Ryzen 7 PRO 8700GE (8 jadier, 16 vlákien, 3,6/5,1 GHz, 16 MB cache)Pamäť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximálna konfigurácia 64 GB]
Operačný systém: Windows 11 Pro
Kapacita disku: 512GB SSD TLC
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M Graphics
Pripojenie: No Wireless LAN Card
Farba: Čierna
Zdroj: 180 W, Bronze
Klávesnica: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/ Slovak (QWERTZ) - Black
Myš: Dell Wired Mouse - MS116 - Black
vPro: nie
Mechanika: Nie
Konektivita
Vpredu:
2x USB 2.0 (480 Mbps) with PowerShare ports
1x USB 3.2 Gen 2x1 (5 Gbps) Type-C® port
1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
1x universal audio port
Vzadu:
2x USB 2.0 (480 Mbps) ports
2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports
1x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port
1x HDMI 2.1 (TMDS) port
1x DisplayPort™ 1.4a (HBR3) port
Sloty
1x M.2 2230 pre kombinovanú kartu s technológiou Wi-Fi a Bluetooth
1x M.2 2230/2280 pre disk SSD
1x SATA 3.0 pre 3,5" pevný disk
1x SATA 3.0 pre 3,5" pevný disk alebo tenkú optickú jednotku
1x PCIe x16 plnej výšky
2x PCIe x1 plnej výšky
Rozmery: Výška: 324,30 mm, Šírka: 154,00 mm, Hĺbka: 293,00 mm
Hmotnosť: od: 6 - 6,76 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa
Odkaz na stránky výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-tower-desktop/spd/dell-pro-qct1255-desktop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 6.33 kg |
| EAN: | 5397184978382 |
| Grafická karta: | AMD Radeon 780M, integrovaná |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 |
| Veľkosť pamäte: | 16, 1 |
| Počet jadier: | 8 |
| Výrobca procesora: | AMD |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Označenie procesora: | Ryzen 7 8700G |
| Typ skrinky: | Tower, Desktop |
| Typové označenie: | Dell Pro Tower QCT1255 |
| Celkový počet pamäťových slotov: | 2 |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | 64 |
| Optická mechanika: | Nie je |
| WiFi: | Nie je |
| DisplayPort: | 1 |
| USB 3: | 3 |
| VGA (D-sub): | 0 |
| HDMI: | 1 |
| USB 2: | 4 |
| Bluetooth: | Nie |
| Zdroj: | 180W |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Počet voľných pamäťových slotov: | 0 |
| Myš: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| USB3 (Type-C): | 1 |
| počet M.2 [ celkovo/voľné]: | 2/1 |
| Určenie: | Internet a kancelária |
| Klávesnica: | Áno |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| počet PCI Express X16 [ celkovo/voľné]: | 1 |
| MPN: | JXGHR |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
