Dell Pro Tower Essential QVT1260 i5-14400 16GB 512GB SSD Integrated Kb Mouse W11 Pro 3Y ProSpt 627YV
Kód: PCDE-627YVW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Dell Pro Tower Essential QVT1260 Technické parametre Procesor: Intel® Core™ i5 14400 (20 MB cache, 10 Cores, 16 threads, up to 4.7 GHz) Pamäť: 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s Operačný systém: Windows 11 Pro Kapacita disku: 512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD Grafická karta: Intel® UHD Graphics 730 with shared graphics memory Pripojenie: MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® bezdrôtová karta Farba: Čierna Zdroj: 180 W Výbava a príslušenstvo Klávesnica: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/ Slovak (QWERTZ) - Black Myš: Dell Optical Mouse - MS116 (Black) Konektivita Vpredu: 2 USB 2.0 ports 1 USB 3.2 Gen 1 port; 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C®&port; 1 Global headset jack Vzadu: 2 USB 2.0 with SmartPower On ports 2 USB 3.2 Gen 1 ports 1 RJ45 Ethernet port 1 HDMI 2.1 (TMDS) port 1 DisplayPort™ 1.4a port 1 Serial port (optional) Optional porty sú iba pri individuálnej konfigurácii, prípadne sa dajú separátne dokúpiť. Sloty 1 SATA 3.0 slot pre 3.5-inch pevný disk drive 2 full-height Gen3 PCIe x1 slots 1 M.2 2230/2280 slot pre solid-state drive 1 full-height Gen3 PCIe x16 slot 1 M.2 2230 slot pre WiFi a Bluetooth combo card 1 security-cable slot (Kensington lock) Rozmery a hmotnosť Rozmery: 154x324,3x293mm Hmotnosť: 4,16kg Záruka: 3 roky ProSptDodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 5.96 kg |
| EAN: | 5397184978733 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Procesor: | Intel i5 |
| Farba: | čierna |
| LAN (RJ-45): | Áno |
| Celkový počet slotov: | 2 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Bluetooth: | Nie |
| Určenie: | Kancelársky |
| Rad procesora: | Intel Core i5 |
| Počet osadených slotov: | 1 |
| Kategória: | Počítače |
| Wi-Fi: | Nie |
| Frekvencia pamäte [MHz]: | 4800 |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť: | 16 GB |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 2.0: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Formát skrinky: | MiniTower |
| HDMI: | Áno |
| USB 3.x: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| MPN: | 627YV |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
