Dell Pro Max/16 MC16255/AI7PRO-350/16''/WUXGA/32GB/512GB/RTX 500/W11P/Gray/3R NBD GXPFW
Kód: D-N-MC16255-P3-751A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametry *Procesor: ,AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (8 jader, 16 vláken, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache) *Paměť: , 1x 32GB, LPDDR5x, 8000 MT/s, Dual Channe, non-ECC *Operační systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC *Kapacita disku: 512 GB SSD *Displej: 16'', bezdotykový, FHD+, LCD, 400 nitů *Grafická karta: ,NVIDIA® RTX™ PRO 500 Blackwell Generation 6 GB GDDR7 *Webkamera: FHD HDR RGB kamera, TNR, Camera Shutter, Mikrofon *Připojení: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 + Bluetooth® 5.4 *Baterie a napájení: 6článková, 96 Wh, ExpressCharge™ Capable, ,standardní baterie. Zařízení je dodáváno bez napájecího adaptéru. *Barva: Magnetite (šedá) Výbava a příslušenství *Klávesnice: podsvícená klávesnice česká/slovenská (MUI) s klávesou Copilot ,- ,s numerickou klávesnici *Smart Card Reader: ne *Čtečka otisků prstů: ano (Control Vaul 3+) *Thunderbolt 4: ano *vPro: ne *RJ-45: ano *slot pro modul WWAN: ne Konektivita *2x Port Thunderbolt™ 4 (40 Gb/s) s Power Delivery a DisplayPort *1x Port USB 3.2 1. generace ,(5 Gb/s) ,s technologií PowerShare *1x Port USB 3.2 1. generace ,(5 Gb/s) *1x Univerzální zvukový port *1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) *1x Port HDMI 2.1 *1x Slot pro kartu microSD *1x Slot bezpečnostního kabelu (ve tvaru klínu) Rozměry a hmotnost *Rozměry: Výška: 13,78-24,7 mm, Šířka: 358 mm, Hloubka: 256 mm *Hmotnost: od: 2,08 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-max-16-laptop/spd/dell-pro-max-mc16255-laptop/xcto_mc16255_usxDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| EAN: | 5397184988039 |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16" |
| Záruka: | 3R NBD |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Dell Pro Max |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 6 |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8000 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Batéria - počet článkov: | 6 |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,08 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 16 MC16255 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell 6 GB |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 256 |
| Šírka (mm): | 358 |
| Hĺbka (mm): | 24,7 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI7PRO-350 |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025070167 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,0 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 96 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| MPN: | GXPFW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
