DELL Pro E2426HB 23.8" IPS, FHD 120Hz, Kamera, 5ms, 300cd, 1000:1, DP, USB Hub, 3Yr DELL-E2426HB
Kód: MNDE-210-BVMRW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Dell Pro 24 Video Conferencing Monitor - E2426HB Spolupracujte s 23,8-palcovým FHD monitorom pre vaše každodenné potreby videokonferencií so vstavanou webkamerou, reproduktormi a mikrofónom. Displej Viditeľná uhlopriečka: 23,8" Typ panela: IPS Povrch displeja obrazovky: Antireflexný Maximálne prednastavené rozlíšenie: 1920 x 1080 Pozorovací uhol: 178/178 Rozteč pixelov: 0,27450 mm × 0,27450 mm Pixely na palec (PPI): 93 Kontrastný pomer: 1 000:1 Pomer strán: 16:9 Jas: 300 cd/m2 Doba odozvy: 5 ms GTG Konektivita 1x HDMI port (HDCP 1.4), podporuje rozlíšenie až 1920 x 1080 podľa špecifikácie HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) 1x Výstup DisplayPort 1.4 2x Port USB typu A 5 Gb/s downstream 1x Port USB typu B 5 Gb/s upstream 2x Port USB typu A 5 Gb/s downstream s technológiou nabíjania batérie 1.2 1x Slot pre bezpečnostný zámok 1x Slot pre zámok stojana 1x Napájací konektor Rozmery Výška s vytiahnutým stojanom: 497,69 mm Šírka so stojanom: 538,64 mm Hĺbka so stojanom: 211,46 mm Výška bez stojana: 330,19 mm Šírka bez stojana: 538,64 mm Hĺbka bez stojana: 61,42 mm Hmotnosť (len monitor – na zavesenie VESA): cca 3,05 kg Hmotnosť (vrátane balenia): cca 6,71 kg Napájanie Požadované napätie: 100 V AC až 240 V AC Maximálna spotreba energie: 74 W Prispôsobenie VESA 100x100 mm Výškovo nastaviteľný stojan 130 mm Pivot+/-90° Uhol natočenia-173°° až 173° Uhol náklonu-5 ° až 21 ° Záruka Typ: 3 roky Advanced Exchange ServiceDodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 5.74 kg |
| EAN: | 5397321030171 |
| Veľkosť displeja: | 23,8" |
| Farba: | čierna |
| DisplayPort: | Áno |
| EPREL ID: | 2546013 |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1080 FullHD |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Odozva [ms]: | 5 |
| Technológia zobrazenia (panel): | IPS |
| Pozorovacie uhly: | 178/178 |
| Určenie: | Kancelársky |
| Webkamera: | Áno |
| Doplňujúce Informácie: | 120 Hz |
| VGA (D-SUB): | Nie |
| Vlastnosti displeja: | Matný |
| Kategória: | Monitory |
| USB 3.0: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Širokouhlý: | Áno |
| Dotykové ovládanie: | Nie |
| Pivot: | Áno |
| Jas [cd]: | 300 |
| Montáž na stenu (VESA): | Áno |
| Zakrivenie: | Nie |
| HDMI: | Áno |
| MPN: | DELL-E2426HB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
