DELL Pro 16 Plus PB16250 Touch/ Ultra 7 266V/ 16GB/ 512GB SSD/ 16" FHD+ dotykový/ FPR/ W11Pro/ vPro/ 3Y PS/ bez adaptéru R3VJ9
Kód: NOTD64100MG


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Základem notebooku je osmijádrový procesor Intel Core Ultra 7 266V pracující na frekvenci 2,2 GHz, doplněný 16 GB operační paměti. Je vybaven 16" dotykovým displejem s Full HD+ rozlišením 1920 × 1200 obrazových bodů. Obrazová data má na starost integrovaná grafická karta Intel Arc 140V. Pro data je k dispozici SSD disk s kapacitou 512 GB. Notebook je vybaven podsvícenou klávesnicí, 5Mpx IR webkamerou, čtečkou otisku prstů, čtečkou čipových karet a bezdrátovým připojením Wi-Fi, Bluetooth a NFC. Dodáván je s operačním systémem Windows 11 Pro.
Notebook Dell Pro 16 Plus PB16250 je nástupce řady Latitude 5550.
Copilot+ PC jsou novou třídou AI PC se systémem Windows 11, které jsou vybaveny posíleným neurálním procesorem (NPU) – specializovaným počítačovým čipem pro náročné procesy umělé inteligence, jako jsou překlady v reálném čase a generování snímků – který dokáže provést více než 40 bilionů operací za sekundu (TOPS).
Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky ProSupport on-site next business day.
Oprava v rámci tohoto záručního servisu probíhá kdekoliv po celé ČR následující pracovní den.
Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom.
Stačí zavolat na tel. číslo +420 774 765 521, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.
Balení neobsahuje napájecí adaptér.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Grafická karta: Intel Arc 140V
Výbava: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, dotykový displej, 5Mpx IR webkamera s krytkou, detekce přítomnosti uživatele, podsvícená klávesnice, čtečka otisku prstů, čtečka paměťových karet, čtečka čipových karet, Intel AI Boost NPU (48 TOPS), Copilot+ PC, Thunderbolt 4, Intel vPro Enterprise, Control Vault 3+
Procesor: Intel Core Ultra 7 266V
Operační systém: Windows 11 Pro
Úhlopříčka displeje: 16"
Velikost operační paměti: 16 GB
HDD kapacita: 512 GB SSD
Barva: stříbrná
Hmotnost: 1,84 kg
Podrobný popis konfigurace
Procesor Intel Core Ultra 7 266V (2,2 GHz, Turbo 5,0 GHz, 12 MB Cache, osmijádrový)
Paměť 16 GB, LPDDR5x, 8533 MT/s, integrovaná na desce
SSD disk 512 GB (PCIe NVMe M.2 2230)
Displej s úhlopříčkou 16" s rozlišením Full HD+ (1920 × 1200), dotykový, 16 : 10, IPS, 60 Hz, 45 % NTSC, 1000 : 1, 300 cd/m2, matný
Grafická karta Intel Arc 140V
Neurální procesor (NPU) Intel AI Boost (48 TOPS)
Webová kamera 5 Mpx, infračervená, s krytkou + dva mikrofony
Wi-Fi: Intel Wi-Fi 7 (BE201), 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 2,4/5/6 GHz + Bluetooth 5.4
Klávesnice česká + slovenská, podsvícená
Baterie 3článková, 55 Wh, integrovaná
Napájecí adaptér není součástí balení
Nainstalované Windows 11 Pro
Vzdálený management Intel vPro Enterprise
Zkušební verze Microsoft Office
Záruka 3 roky ProSupport, oprava následující pracovní den
Barva stříbrná

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| EAN: | 5397184938652 |
| Grafická karta: | Intel |
| Typ: | Notebook |
| Veľkosť displeja: | 16, do 12" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Stříbrná |
| Záruka: | 36 |
| 4G/LTE/5G připojení: | ne |
| Adaptér v balení: | ne |
| AI podpora: | Ano |
| AI výbava: | AI aplikace, AI čip (NPU), Copilot klávesa |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth, specifikace: | 5.4 |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Čipová sada: | Intel SoC |
| Čtečka čipových karet: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Dotykový displej: | Ano |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Frekvence pamětí (MHz): | 8533 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,2 |
| Grafický čip: | Intel Arc 140V |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hmotnost (kg): | 1,84 |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kapacita baterie (Wh): | 55 |
| Klávesnice: | Ano |
| LAN: | ne |
| Materiál: | hliník |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 5,0 |
| Model procesoru: | 266V |
| NPU: | Intel® AI Boost |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Ano |
| Platforma TPM: | Ano |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Podpora MemoryStick karet: | ne |
| Podpora microSD karet: | Ano |
| Podpora SecureDigital karet: | ne |
| Podpora xD karet: | ne |
| Podsvícení klávesnice: | Ano |
| Poměr stran: | 16 : 10 |
| Povrch displeje: | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 160/160 |
| Procesor: | Intel |
| Rozhraní: | PCIe 4.0 NVMe (Gen4) |
| Rozlišení (bodů): | 1920 × 1200 |
| Rozlišení přední kamery (Mpx): | 5,0 |
| Rozměry: | 358 × 251,4 × 21,35 mm |
| Set pamětí: | 1× 16 GB |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | Ano |
| TDP (W): | 17 |
| Technologie baterie: | Li-Iontová |
| Technologie SSD: | Ano |
| Thunderbolt 4 (počet): | 2 |
| Touchpad: | Ano |
| Trackpoint: | ne |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ Ultra 7 |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| Velikost disku (GB): | 512 |
| Vestavěné reproduktory – typ: | stereo |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Vestavěný mikrofon – typ: | stereo |
| Vestavěný mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie (h): | 12,6 |
| Výkon GPU (TOPs): | 66 |
| Výkon NPU (TOPs): | 48 |
| Výrobce: | DELL |
| Webkamera přední: | Ano |
| Webkamera zadní: | ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Zabezpečení otiskem prstu: | Ano |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 60 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| MPN: | R3VJ9 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
