Dell Pro 14 Premium/PA14250/U7-266V/14''/WUXGA/16GB/512GB SSD/Arc 140V/W11P/Gray/3R 7M7M7
Kód: D-N-PA14250-P3-701A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametry * Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 266V vPro® (8 jader, 8 vláken, až 5,0 GHz, 12 MB cache) * Paměť: 16 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) * Operační systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) * Kapacita disku: 512 GB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD * Displej: 14,0'', FHD+ 1920x1200, 60Hz, IPS, Nedotykový, AG, 400 nit, 100% sRGB * Grafická karta: Intel Arc Graphics 130V * Webkamera: Barevná infračervená kamera 8MP HDR+, mikrofón * Připojení: Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.4 bezdrátová karta * Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová baterie (60 Wh), Adaptér 65 W (USB-C) * Barva: Šedá (Magnesium) Výbava a příslušenství * Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská - Bez numerické klávesnice * Čtečka otisku prstu: Ano * Thunderbolt 4: Ano * vPro: Ano * Ethernetový port RJ-45: Ne Konektivita *1x Port USB 3.1 2. generace (5 Gb/s) s funkcí PowerShare *1x Univerzální zvukový port *2x Port Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu / USB Type-C / USB4 / Power Delivery *1x Port HDMI 2.1 *1x Slot pro klínový bezpečnostní zámek Rozměry a hmotnost * Rozměry: Výška: 16,38 - 16,99 mm, Šířka: 311,20 mm, Hloubka: 216,70 mm * Hmotnost: 1,14 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne Odkaz na stránky výrobce https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-14-premium/spd/dell-pro-pa14250-laptop/gcto_pa14250_usx?redirectTo=SOCDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.21 kg |
| EAN: | 5397184931653 |
| Grafická karta: | Intel |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9" |
| Záruka: | 3R |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Dell Pro 14 Premium |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | PA14250 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 8MP |
| Wi-Fi: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-266V |
| Platforma Intel® Evo™: | Ano |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025020058 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,0 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 48 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| MPN: | 7M7M7 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
