Dell Pro 14 Plus/PB14250/U7-255U/14''/WUXGA/16GB/512GB/4C-iGPU/W11P/Silver/3R NBD H1M3F
Kód: D-N-PB14250-P3-701A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametry * Procesor: Intel Core Ultra 7 255U (12 jader, 14 vláken, 2,0 - 5,2 GHz, 12 MB cache), NPU: Intel AI Boost (12 TOPS) * Paměť: 16 GB, 1 × 16 GB, DDR5, 5600 MT/s * Operační systém: Windows 11 Pro (64Bit) * Kapacita disku: 512 GB SSD * Displej: 14'' FHD+ (1920x1200), nedotykový, Anti-Glare, IPS, 300 nitů, 45 % NTSC * Grafická karta: Intel Graphics 4-Cores iGPU * Webkamera: barevná infračervená kamera s rozlišením FHD HDR a 2 dvoupásmové mikrofony, rozpoznání obličeje * Připojení: Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, bezdrátová karta Bluetooth 5.3 * Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová baterie (55 Wh) s podporou ExpressCharge, AC adaptér 65 W (USB-C) * Barva: Aluminum (stříbrná) Výbava a příslušenství * Klávesnice: podsvícená klávesnice česká/slovenská (MUI) s klávesou Copilot - bez numerické klávesnice * Smart Card Reader: ano + NFC * Čtečka otisků prstů: ano (Control Vault 3+) * Thunderbolt 4: ano * vPro: ne * WLAN a RJ-45: ano * slot pro modul WWAN: ne Konektivita *1x port RJ-45 *1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) *1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) s technologií PowerShare *2x port Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu / USB-C / USB4 / napájení (PD) *1x videoport HDMI 2.1 TMDS (Transition-Minimized Differential Signaling) *1x globální konektor pro náhlavní soupravu *1x slot pro čtečku čipových karet (volitelné příslušenství) *1x slot karty nano-SIM (volitelné příslušenství) *1x slot bezpečnostního kabelu (pro klínový bezpečnostní zámek) * slot napájecího adaptéru - podporován přes port USB-C Rozměry a hmotnost * Rozměry: Výška: 19,5 - 21,2 mm, Šířka: 313,50 mm, Hloubka: 224 mm * Hmotnost: od: 1,53 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne Odkaz na stránky výrobce https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-14-plus/spd/dell-pro-pb14250-2-in-1-laptop/gcto_pb14250_usx?redirectTo=SOCDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.58 kg |
| EAN: | 5397184952184 |
| Grafická karta: | Intel |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9" |
| Záruka: | 3R NBD |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Dell Pro 14 Plus |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Volitelně |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| WiDi: | Ne |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,53 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | PB14250 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 21,2 |
| Šírka (mm): | 313,50 |
| Hĺbka (mm): | 224 |
| Presný model CPU: | U7-255U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025020059 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| MPN: | H1M3F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
