Dell 27 All-in-One EC27250 C7-150U, 16GB, 1TB, WLAN, 27" TFHD, MX570A, KM5221W, Win11 Pro, 3Yr PrSpt 210-BPFS
Kód: PCDEEC27250-CTOW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Technické parametre Procesor: Intel Core 7 150U (10 jadier - 2P + 8E, 12 vlákien, P-core 1,8/5,4 GHz, E-core 1,2/4,0 GHz, 12 MB cache) Pamäť: 16 GB, 1x 16 GB, DDR5, 5200 MT/s Operačný systém: Windows 11 Pro Kapacita disku: 1TB SSD PCIe NVMe M.2 Displej: 27.0" FHD (1920x1080), WVA, Dotykový, Lesklý, 250 nitov, 99% sRGB, 100 Hz Grafická karta: NVIDIA(R) GeForce(R) MX570A with 2GB GDDR6 graphics memory Webkamera: 5MP + IR naklápacia kamera Pripojenie: Intel Dual Band Wireless AX211 Wi-Fi 6, 2x2, 802.11ax, bezdrôtová karta Bluetooth 5.3 Napájanie: Napájací adaptér 130W Farba: Pearl White (biela) Výbava a príslušenstvo Klávesnica: Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - Czech/Slovak (QWERTZ) - White Smart Card Reader s NFC: nie Čítačka odtlačkov prstov: nie Thunderbolt 4: nie vPro: nie WLAN a RJ-45 áno slot pre modul WWAN: nie Konektivita 1x Port USB 3.2 2. generácie Type-C (10 Gb/s) 3x Port USB 3.2 1. generácie s podporou funkcií Power on / Wake-up 1x Port USB 3.2 2. generácie s technológiou PowerShare 1x Port vstupu HDMI 1x Port HDMI 1x Univerzálny konektor typu Jack pre náhlavnú súpravu 1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) 1x Slot karty SD 1x slot bezpečnostného kábla (pre klinový bezpečnostný zámok) 1x Port napájacieho adaptéra Rozmery a hmotnosť Rozmery: Výška: 394,82 mm, Šírka: 614,70 mm, Hĺbka: 41,80 mm Hmotnosť: cca 6,71 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňaDodatočné parametre
| Kategória: | All-In-One |
|---|---|
| Záruka: | 1095 dní |
| Hmotnosť: | 11.8 kg |
| Grafická karta: | Diskrétna (Dedikovaná) |
| Veľkosť displeja: | 27" |
| Veľkosť pamäte: | 2 |
| Farba: | biela |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| LAN (RJ-45): | Áno |
| Rad procesora: | Intel Core 7 |
| Frekvencia pamäte [MHz]: | 5200 |
| DisplayPort: | Nie |
| Kategória: | Počítače, Počítače - All In One |
| USB 3.x: | Áno |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Kapacita Disku: | 1 TB |
| Dotykové ovládanie: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Ďalšie porty: | Line In/Out (Combo Jack) |
| Určenie: | Kancelársky |
| Wi-Fi: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1080 FullHD |
| Bluetooth: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Vlastnosti displeja: | Antireflexný |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Technológia displeja: | IPS |
| Pamäť: | 16 GB |
| MPN: | 210-BPFS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
