CPU INTEL Core Ultra 5 - 245KF, až 5.2GHz, 24MB L3, LGA1851, BOX (bez chladiče) BX80768245KF
Kód: 1077285E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Intel Core Ultra 5 245KF
Nový procesor Intel Core Ultra zo série 200 prináša revolúciu vo výpočtovom výkone vďaka integrovaným funkciám AI. Moderná architektúra ponúka vylepšenia energetickej účinnosti, grafického výkonu a schopnosti spracovávať úlohy AI priamo na čipe. Intel tiež po prvýkrát integruje neurónovú procesorovú jednotku (NPU) do desktopových procesorov, čo umožňuje lepšiu správu aplikácií AI a vyšší výpočtový výkon bez potreby externých riešení. Intel Core Ultra 5 245KF sa zameriava na tvorcov obsahu, hráčov a používateľov náročných aplikácií AI.

Špecifikácia
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Počet jadier CPU | 14 |
| Počet vlákien | 14 |
| Maximálna frekvencia procesora | 5,2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť L3 | 24 MB |
| TDP | 125 - 159 W |
| Pätica CPU | LGA1851 |
| Pripojiteľnosť | |
| Verzia PCI Express | PCIe Gen 5.0, 4.0 |
| Podporovaný typ pamäte | DDR5 |
| Počet kanálov | 2x |
| Maximálna rýchlosť pamäte | 6400 MT/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel 1851 |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 5032037282109 |
| Socket (pätica): | Socket 1851 |
| Druh procesora: | Desktopový |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 245KF |
| Velikost L2 cache: | 26 |
| Vybavenie procesora: | Otevřený násobič, Bez chladiče |
| MPN: | BX80768245KF |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
