CNS Optický duplex Patch kábel 9/125, SC/ST, 1m DPX-9-SC/ST-1

Kód: SKCNS-IMC2373BS
Značka: CNS Network
€4,84 €4,03 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

CNS opt. duplex patch kábel 9/125, SC/ST, 1m

Dodatočné parametre

Kategória: Káble, Redukcie
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.1 kg
Typ: Ostatné, Kábel
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektoru B: optický ST
Kategória: Optika
Dĺžka kábla [m]: 1
Typ konektoru A: optický SC
Tienenie: Áno
Typ jadra: Optika - SM
MPN: DPX-9-SC/ST-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: