CNS Optický duplex Patch kábel 9/125, SC/SC, 5m DPX-9-SC/SC-5

Kód: SKCNS-IMC2185BS
Značka: CNS Network
€6,53 €5,44 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

CNS opt. duplex patch kábel 9/125, SC/SC, 5m

Dodatočné parametre

Kategória: Káble, Redukcie
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.1 kg
Typ: Kábel, Ostatné
Kategória: Optika
Tienenie: Áno
Typ konektoru A: optický SC
Dĺžka kábla [m]: 5
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektoru B: optický SC
Typ jadra: Optika - SM
MPN: DPX-9-SC/SC-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: