CBS220 Smart 8-port GE, PoE, Ext PS, 2x1G SFP CBS220-8P-E-2G-EU

Kód: SKCSB-CBS220-8P-E-2G-EUBS
Značka: CISCO
€138,22 €115,18 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

CBS220-8P-E-2G-xx

8 10/100/1000 ports with 65W power budget

2 Gigabit SFPInteligentné spínače Cisco Business radu 220

Cisco Business radu 220 sú cenovo dostupné inteligentné prepínače s jednoduchým používaním, zabezpečením a spoľahlivosťou pre podnikové siete. Vďaka intuitívnemu prístrojovému panelu, možnostiam Power over Ethernet (PoE) a prispôsobiteľným funkciám poskytujú tieto prepínače solídnu podnikovú sieť v rámci parametrov vášho rozpočtu. Ak potrebujete sieť podnikovej triedy a náklady sú najvyššou prioritou, spoločnosť Cisco Business 220 Series poskytuje vynikajúce riešenie.S prepínačmi série Cisco Business 220 môžete nielen vybudovať efektívnu a spoľahlivú sieť na prepojenie pracovnej sily, ale môžete tiež vytvoriť pokročilé riešenia na poskytovanie dátových, hlasových a video služieb na konvergovanej infraštruktúre. Získajte najlepšiu hodnotu za svoje peniaze zlepšením produktivity zamestnancov. Možné scenáre nasadenia zahŕňajú:

- Sieť malých kancelárií: Všestrannosť a cenová dostupnosť prepínačov radu Cisco Business 220 poskytujú ideálny sieťový základ pre malé podniky s obmedzenou podporou IT a rozpočtom.

- Bezdrôtové pripojenie. S podporou PoE+ a komplexnými možnosťami zabezpečenia a kvality služieb (QoS) poskytujú prepínače série Cisco Business 220 pevný základ pre pridanie bezdrôtového pripojenia podnikovej triedy do siete. Bezdrôtové prístupové body Cisco Business môžete jednoducho nasadiť, aby ste zvýšili produktivitu pracovnej sily bez obáv o výkon a priepustnosť.

- Zjednotená komunikácia. Prepínače série Cisco Business 220 poskytujú funkcie QoS, ktoré automaticky uprednostňujú prenos citlivý na oneskorenie, aby vám pomohli jednoducho nasadiť komunikačné riešenie založené na protokole IP v konvergentnej sieti. Podpora PoE+ umožňuje jednoduché pridávanie IP kamier a videotelefónov do vašej aktuálnej siete. Spoločnosť Cisco ponúka kompletné portfólio IP telefónnych a iných jednotných komunikačných produktov určených pre malé podniky. Prepínače série Cisco Business 220 boli prísne testované, aby sa zabezpečila jednoduchá integrácia a plná kompatibilita s týmito a ďalšími produktmi.Dodatočné parametre

Kategória: Switche
Záruka: 1095 dní
Hmotnosť: 1.18 kg
MPN: CBS220-8P-E-2G-EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: