Canon i-SENSYS/MF563DW/MF/Laser/A4/LAN/WiFi/USB 7064C008
Kód: 31120060AA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
RYCHLÉ A BEZPEČNÉ ČERNOBÍLÉ ZAŘÍZENÍ FORMÁTU A4 S VYSOKOU PRODUKTIVITOU A MOŽNOSTÍ RYCHLÉHO ZPRACOVÁNÍ DOKUMENTŮ. Černobílé laserové multifunkční zařízení Tisk, kopírování, skenování a faxování Černobílý tisk laserovým paprskem *VYSOKÁ PRODUKTIVITA *JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ *ROBUSTNÍ ZABEZPEČENÍ *PODPORA UDRŽITELNOSTI Formát tiskárny: ,A4 Formáty papíru: ,A4, A5, A5 (na šířku), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, uživatelské velikosti: minimálně 105 × 148 mm až maximálně 216,0 × 355,6 mm Rozlišení [DPI]: ,Až 1 ,200 ,× ,1 ,200 ,dpi Rychlost černého tisku [str./min.]: ,až 43 ,str./min (A4) Tisk první strany [sec.]: ,Přibližně 6,2 ,sekund nebo méně Max. měsíční zatížení [str.]: ,Maximálně 150 ,000 ,stran za měsíc Oboustranný tisk: ,ano Automatický podavač pro skenování: ,oboustranný automatický podavač dokumentů (jednoprůchodový) Kapacita zásobníku [str.]: , Vkládání papíru ,(standardní): *Zásobník na 550 ,listů *Víceúčelová přihrádka s ,kapacitou 100 ,listů *Automatický podavač dokumentů na 50 ,listů Vkládání papíru ,(volitelné): 3 ,zásobníky na 550 ,listů Maximální kapacita ,papíru: 2 ,300 ,listů Výstup papíru: 150 ,listů Rozhraní: ,USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/ 1000Base-T, Wi-Fi – 802.11b/g/n, bezdrátové přímé připojení Tiskové jazyky: ,UFRII, PCL ,5e , PCL6, Adobe® PostScript Skener: , *Typ: Barevný *Rozlišení skenování Optické: až 600 × 600 dpi *Barevná hloubka skenování: 24 ,bitů ,/ 24 ,bitů (vstup/výstup) Rychlost skenování: *Jednostranně: 50 obr./min (300 × 300 dpi) *Oboustranně: 100 obr./min (300 × 300 dpi) Fax: ,33,6 kb/s (až 3 sekundy/stranu) Spotřeba [W]: ,Při tisku: přibližně 522 ,W Hlučnost [dB]: ,Při provozu: 53 ,dB Rozměry (šířka x hloubka x výška): ,480 mm × 518 mm × 458 mm Hmotnost [kg]: ,Přibl. 24,5 ,kg Podporované operační systémy: ,Windows® 11, Windows® 10, Server® 2025, Server® 2022, Server® 2019, Server® 2016, Mac OS X verze 10.15 a vyšší, LinuxDodatočné parametre
| Kategória: | Laserové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| EAN: | 4549292251845 |
| Procesor: | 1,6GHz dvoujádrový procesor a 800MHz jednojádrový procesor |
| Veľkosť pamäte: | 2GB |
| LAN: | Ano |
| Rozlišení skeneru (px): | 600x600 |
| Wi-Fi: | Ano |
| USB port: | Ano |
| Fax: | Ano |
| Typ zařízení: | Multifunkce |
| Technologie tisku: | Laserová |
| Maximální zatížení (měsíčně): | do 150 tisíc |
| Barevný tisk: | Ne |
| Max formát: | A4 |
| Bitová hloubka: | 24-bit |
| Potisk CD/DVD: | Ne |
| Tisk čb (str/min): | 40 až 49 |
| Podpora PCL: | Ano |
| Deskový skener: | Ano |
| Podavač skeneru (ADF): | Oboustranný sken |
| Model: | MF563DW |
| Tisk čb (str/min) - přesně: | 43 |
| Oboustranný tisk: | Automatický (duplexní) |
| Barevný model: | Black |
| Rozlišení černobílého tisku: | 1200 x 1200 |
| AirPrint: | Ano |
| Vstupní zásobník papíru: | 550 listů |
| Kopírka: | Ano |
| Rychlost kopírování černobíle: | 43 |
| Modelová řada: | Canon i-SENSYS |
| MPN: | 7064C008 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
