Avigilon 4.0C-H6A-D1-IR-B 4 Mpx dome IP kamera
Kód: 4.0C-H6A-D1-IR-B


Podrobný popis
4 Mpx dome IP kamera, interiérová, Day/Night s mechanickým IR filtrom, adaptívny IR prísvit s dosahom do 50 m, 1/1.8" Progressive Scan CMOS, rozlíšenie 2688 x 1520 px @ 25/30 fps (60 fps pri vypnutej analýze), citlivosť 0,008 lx (F1.3 Color), 0,008 lx (F1.3 B/W), pomer 16:9 alebo 4:3, motorzoom objektív 4,4–9,3 mm / F1.3, uhol záberu H: 47°–111°, V: 26°–57°, BLC, AWB, WDR až 144 dB, LightCatcher, 64 privátnych zón, inteligentné funkcie: IVS, Perimeter protection, object classification, teach by example, audio analytics, dynamic privacy masking, Apperance Search support, Face Recognition Support, kompresie H.264 HDSM SmartCodec / H.265 HDSM SmartCodec / MJPEG, Multi-stream H.264 / Multi-stream H.265, ONVIF kompatibilné, HDSM SmartCodec, Idle Scene mód, Alarm I/O 1/1, Audio I/O 1/1, RJ-45 100BASE-TX, zabudovaný mikrofón s fyzickým vypínačom, 1x 12 V DC / 50 mA výstup, 2x slot na microSD / microSDXC, USB 2.0, napájanie 12 / 24 V DC, PoE (IEEE802.3af Class 3), PoE+ (IEEE802.at Class 4), spotreba max. 25 W, pracovná teplota od -50 °C do +65 °C, IP 54, IK 11 (pri povrchovej montáži IK 10), rozmery od 182 x 132 mm podľa spôsobu montáže, hmotnosť 1,59 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.34 kg |
| EAN: | 700880461259 |
| Typ technológie: | IP kamery |
| Typ produktu: | Kamery |
| Výrobca: | Avigilon Unity |
| Typ: | IP kamera |
| Prostredie: | Interiérová |
| Konštrukcia: | Dome |
| Rozlíšenie: | 4 Mpx |
| Objektív: | Zoom |
| Napájanie: | 12 V DC || 24 V DC || PoE || PoE+ |
| Stupeň krytia: | IP 54 || IK 11 || IK 10 |
| Avigilon séria: | H6A |
| Inteligentné funkcie: | Apperance Search Support || Face Recognition Support || Klasifikovaný objekt || Teach by example || Audio analytics || Dynamic privacy masking || IVS (Perimetr Protection) |
| Snímková frekvencia (FPS): | 50/60 fps |
| Funkce pre vylepšenie obrazu: | WDR || BLC || AWB || LightCatcher |
| I/O: | Alarm || Audio || Vstavaný mikrofón |
| Prísvit: | IR |
| Kódovanie: | MJPEG || H.264 HDSM SmartCodec || Multi-stream H.264 || H.265 HDSM SmartCodec || Multi-stream H.265 |
| Dĺžka prísvitu: | 50 m |
| Podpora kariet: | micro SD |
| Hmotnosť: | 1.335 |
| MPN: |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
