ASUS ZenScreen/MS32UC/31,5''/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/Strieborná/3R 90LM0AYH-B01O71
Kód: 208860099667A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS ZenScreen Smart Monitor MS32UC Displej: Velikost panelu (palce) 31,5 Poměr stran 16:9 Oblast zobrazení (Š x V) 697,3 × 392,2 mm Povrch displeje Antireflexní Typ podsvícení LED Typ panelu IPS Úhel pohledu (CR>=10, H/V) 178°/178° Pixel Pitch 0,182 mm Rozlišení 3840 × 2160 Barevný prostor (DCI-P3) 98 % Jas (HDR, Peak) 400 cd/m2 Jas (typ.) 350 cd/m2 Kontrastní poměr (HDR, Max) 100 000 000:1 Kontrastní poměr (typ.) 1000:1 Počet barev displeje 1 073,7 milionu (10 bit) Reakční doba 5 ms (GTG) Obnovovací frekvence (max.) 60 Hz Podpora HDR HDR10, HDR10+, HLG Flicker-free Ano Smart Služby: Podpora Google Home Ovládání hlasem Multiview Multi Control Multi-Platform Streamer Plus HDMI Reverse Control Bezdrátová projekce WiFi (vestavěné) Vlastnosti: Výběr teploty barev (4 režimy) Barevná úprava: 6-osá (R, G, B, C, M, Y) Úprava gamma (podpora Gamma 2.0 / 2.1 / 2.2 / 2.3 / 2.4) HDCP 2.2 Low Blue Light Audio: Reproduktory Ano (5 W × 2) Zvuková technologie Audio by Harman Kardon I/O porty: USB-C × 1 (DP Alt Mode) DisplayPort 1.4 × 1 HDMI (v2.0) × 1 USB hub: 2× USB 2.0 Type-A Sluchátkový jack USB-C Power Delivery 90 W Konstrukce: Náklon +20° ~ -5° Výška nastavitelná 0 až 100 mm VESA montáž 100 × 100 mm Odkaz na oficiální web: https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/zenscreen/zenscreen-smart-monitor-ms32uc/Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| EAN: | 4711387849965 |
| Konektor USB: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Model: | MS32UC |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Smart funkcie: | Ano |
| HDR: | HDR10+ |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS ZenScreen |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 |
| Farba: | Stříbrná |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Flicker Free: | Ano |
| MPN: | 90LM0AYH-B01O71 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
