ASUS USB-BT540 Bluetooth 5.4 USB Adapter 90IG09N0-MO0B10
Kód: 151830E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
ASUS USB-BT540
Najnovšia verzia Bluetooth 5.4 s Bluetooth Low Energy (BLE), umožňujúca energeticky úsporné bezdrôtové pripojenie. Pripojenie až k 7 zariadeniam – ovládajte všetky svoje Bluetooth zariadenia jediným zariadením. Mimoriadne kompaktné prevedenie pre maximálnu mobilitu.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Štandard | Bluetooth 5.4 Bluetooth classic (BDR/EDR) Bluetooth low energy (BLE) |
| Rozhranie | USB-A 2.0 |
| Prenosová rýchlosť | Až 3 Mbps (BDR/EDR) 2 Mbps (BLE) |
| Dosah pri používaní | Až 10 metrov (BDR/EDR) Až 40 metrov (BLE) v otvorenom priestore |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Podpora OS | Windows 10/11, Linux |
| Rozmery | 14.9 x 17.4 x 7.1 mm |
| Váha | 1.9 g |
Čo je v balení
USB adaptér s Bluetooth 5.4
Stručný manuál
Záručný list
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | WiFi routery a AP |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711387765838 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku: | Adaptéry Bluetooth |
| Typ antény: | Integrovaná |
| Pripojenie externej antény: | Nie |
| USB port: | Ne |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Použití: | Přenosné, Vnitřní |
| Počet portů LAN: | 0 |
| Počet WAN portů: | 0 |
| MPN: | 90IG09N0-MO0B10 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
