ASUS ruksak VP4700 TUF BACKPACK 17", čierny 90XB06Q0-BBP010
Kód: ACAS-90XB06Q0-BBP010W
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
TUF Gaming VP4700 Backpack Batoh na notebook TUF Gaming VP4700 s uhlopriečkou 17 palcov s vodeodolným vonkajším povrchom, nízkou hmotnosťou a odolnou vodeodolnou úpravou, vhodný na hranie hier aj každodenné použitie. VZHĽAD TUF/VOJENSKÝ: Vďaka zapínaniu na vrchu sa tento batoh prispôsobí veľkosti vašich potrieb. PRE VŠETKY VAŠE VYBAVENIA: Ponúka 2 predné vrecká pre rýchly prístup k vašim veciam. STABILITA V HRE: S ripstop polyesterom pre nízku hmotnosť a odolnú vodeodolnosť pre každodenné použitie. Kategória: batoh Funkcia: vodoodpudivá Model kompatibility: 17" Materiál: polyester Obsah balenia: Taška Záručná knižka Farba: čierna (Black) Rozmery: 46.50 x 32.50 x 13.00 cm, zrolovať 61 cm NB Veľkosť priehradky 44.00 x 32.00 x 4.00 cm Váha: 0.62 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Tašky, púzdra, batohy |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 4711081074274 |
| Typ: | Batoh |
| Veľkosť displeja: | 17" |
| Farba: | čierna |
| Veľkosť dipleja: | 17" a viac |
| Prevedenie: | Unisex |
| Materiál: | Polyester |
| Určenie: | Pre notebooky |
| Kategória: | Tašky, batohy, kufre |
| MPN: | 90XB06Q0-BBP010 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
