ASUS ROG/Swift OLED PG32UCDMZ/32''/QD-OLED/4K UHD/240Hz/0,03ms/Čierna/3R 90LM09T0-B01371
Kód: 208860099676A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDMZ Displej: Velikost panelu (palce) : 31.5 Poměr stran : 16:9 Oblast zobrazení (V × Š) : 699.48 × 394.73 mm Povrch displeje : Protiodleskový Typ podsvícení : OLED Typ panelu : QD-OLED Pozorovací úhel (CR>=10, V/Š) : 178°/178° Rozteč pixelů : 0.182 mm Rozlišení : 3840x2160 Barevný prostor (DCI-P3) : 99% Jas (HDR, špičkový) : 1,000 cd/m2 Kontrastní poměr (typ.) : 1,500,000:1 Počet barev : 1073.7M (10 bitů) Odezva : 0.03 ms (GTG) Obnovovací frekvence (max) : 240Hz Podpora HDR (High Dynamic Range) : HDR10 Podpora HDR (High Dynamic Range) : Dolby Vision Bez blikání : Ano ASUS OLED Care : Ano Vlastnosti: Trace Free technologie : Ano GameVisual : Ano Výběr barevné teploty : Ano (8 režimů) Úprava barev : 6-osá úprava (R, G, B, C, M, Y) Úprava gamy : Ano (podpora Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6) Přesnost barev : ?E < 2 GamePlus : Ano PIP / PBP technologie : Ano HDCP : Ano, 2.2 Extrémně nízké rozmazání pohybu : Ano VRR technologie : Ano (Adaptive-Sync) GameFast Input technologie : Ano Shadow Boost : Ano DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center Nízká modrá složka světla : Ano (hardwarové řešení) KVM Switch : Ano Audio: Reproduktory: Ne I/O porty: USB-C : 1× (DP Alt Mode) DisplayPort 1.4 DSC : 1× HDMI (v2.1) : 2× USB hub : 3× USB 3.2 Gen 1 Type-A Sluchátkový konektor : Ano SPDIF výstup (optický digitální audio výstup) : Ano USB-C napájení (Power Delivery) : 90W Konstrukce: Náklon : Ano (+20° ~ -5°) Otočení : Ano (+15° ~ -15°) Nastavení výšky : 0~80 mm Světelné efekty : Aura Sync Senzor přiblížení : Ano VESA uchycení na zeď : 100x100 mm Kensington zámek : Ano 1/4'' stativový závit : Ano Odkaz na oficiální web: https://rog.asus.com/no/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg32ucdmz/Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 14.8 kg |
| EAN: | 4711636059459 |
| Konektor USB: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 32 |
| Model: | Swift OLED PG32UCDMZ |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS ROG |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Flicker Free: | Ano |
| MPN: | 90LM09T0-B01371 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
