ASUS ROG/Strix XG32UCWMG/32''/OLED/4K UHD/240Hz/0,03ms/Čierna/3R 90LM0BW0-B01371
Kód: 208860099670A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS XG32UCWMG Displej Panel: WOLED Velikost: 31,5” Poměr stran: 16:9 Rozlišení: 3840 × 2160 Plocha zobrazení (š × v): 696,6 × 391,8 mm Povrch: lesklý Velikost pixelu (pixel pitch): 0,182 mm Jas (HDR, peak): 1 300 cd/m2 Kontrastní poměr (typický): 1 500 000 : 1 Pozorovací úhly: 178° / 178° Rychlost odezvy: 0,03 ms (GtG) Počet barev: ~ 1 073,7 milionů (10 bit) Flicker-free: ano Podpora HDR: HDR10 Maximální obnovovací frekvence: 240 Hz Dual Mode (Frame Rate Boost): ano ASUS OLED Care: ano Vlastnosti GamePlus: ano Game Visual: ano VRR technologie: FreeSync Premium Pro & G-SYNC kompatibilní Extreme Low Motion Blur: ano DisplayWidget / DisplayWidget Center: ano GameFast Input technologie: ano Shadow Boost: ano Aspect Control: ano AI Assistant Technology: AI Visual, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost I/O porty DisplayPort 1.4 DSC: 1 HDMI (verze 2.1): 2 USB-C (s podporou DP Alt Mode): 1 USB Hub: 3 × USB 3.2 Gen 1 Type-A USB-C Power Delivery: 15 W Sluchátkový výstup (earphone jack): ano Konstrukce 1/4” závit pro stativ (tripod socket): ano Natočení (tilt): +20° až –5° Otočení (swivel): +15° až –15° Nastavení výšky: 0 až 80 mm VESA montáž: 100 × 100 mm Osvětlení (Aura Sync): ano Senzor přiblížení (Neo Proximity Sensor): ano Kensington zámek: ano Odkaz na oficiální web: https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-oled-xg32ucwmg/Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.91 kg |
| EAN: | 4711636007191 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Uhlopriečka ("): | 32 |
| Model: | Strix XG32UCWMG |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS ROG |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Flicker Free: | Ano |
| MPN: | 90LM0BW0-B01371 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
