ASUS ProArt/PA32UCE/32''/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/Čierna/3R 90LM03H0-B02K70
Kód: 208860099677A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS PA32UCE Displej: Velikost panelu (palce) : 31,5 Počet pixelů na palec (PPI) : 140 Poměr stran : 16:9 Viditelná plocha displeje (V x Š) : 697,30 x 392,23 mm Povrch displeje : AGLR (protiskluzový, nízká odrazivost) Typ podsvícení : LED Typ panelu : IPS Pozorovací úhly (CR>=10, V/Š) : 178° / 178° Pixel Pitch : 0,182 mm Rozlišení : 3840x2160 Barevný prostor (sRGB) : 100 % Barevný prostor (DCI-P3) : 98 % Jas (HDR, špičkový) : 600 cd/m2 Jas (typický) : 600 cd/m2 Kontrastní poměr (typický) : 1000:1 Počet barev displeje : 1073,7 M (10 bit) Doba odezvy : 5 ms (GTG) Obnovovací frekvence (max.) : 60 Hz Podpora HDR : HDR10 Podpora HDR : HLG Flicker-free : Ano Záruka LCD ZBD : Ano (3 roky) Vlastnosti: Trace Free Technology : Ano Výběr barevné teploty : Ano (5 režimů) Nastavení barev : RGB ladění (Gain / Offset) Nastavení gamy : Ano (podpora Gamma 1,8 / 2,0 / 2,2 / 2,4 / 2,6) Přesnost barev : ?E < 1 ASUS ProArt hardwarová kalibrace : Ano ProArt Paleta : Ano QuickFit Plus : Ano PIP / PBP technologie : Ano HDCP : Ano, 2.2 VRR technologie : Ano (Adaptive-Sync) HDR náhled : Ano DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center Nízká modrá složka světla : Ano Více HDR režimů : Ano KVM Switch : Ano Audio: Repro: 2Wx2 I/O porty: USB-C x 1 (DP Alt Mode) DisplayPort 1.4 DSC x 2 (Daisy Chain) HDMI (v2.0) x 2 USB Hub : 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A USB Hub : 1× USB 3.2 Gen 1 Type-C Sluchátkový jack : Ano USB-C Power Delivery : 96 W Mechanický design: Naklánění (Tilt) : Ano (+23° ~ -5°) Otočení (Swivel) : Ano (+30° ~ -30°) Pivot (otočení na výšku) : Ano (+90° ~ -90°) Nastavení výšky : 0 ~ 120 mm Vestavěný kolorimetr : Ano (podpora self-kalibrace) Senzor okolního světla : Ano Proximity senzor : Ano VESA montáž na zeď : 100×100 mm Kensington zámek : Ano Odkaz na oficiální web: https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa32uce/Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 14.3 kg |
| EAN: | 4711387717479 |
| Konektor USB: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 32 |
| Model: | PA32UCE |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS ProArt |
| Daisy Chain: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 600 |
| Flicker Free: | Ano |
| MPN: | 90LM03H0-B02K70 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
