ASUS ExpertBook Ultra/B9406CAA-OLEDU7321BX/U7-356H/14''/2880x1800/T/32GB/1TB/Intel int/W11P/Black/3R B9406CAA-OLEDU7321BX
Kód: 185-B9-OLEDU7321BXA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS ExpertBook Ultra (B9406CAA-OLEDU7321BX) Copilot+ PC * americký armádní standard MIL-STD 810H * certifikace TCO * pouzdro (Sleeve) * adaptér USB3 na LAN Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: Intel Core Ultra 7 356H (16 jader, 16 vláken, 1,9/4,7 GHz, 18 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (až 50 TOPS) Paměť: 32GB LPDDR5X na desce Počet slotů: bez slotů Pevný disk: 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, TCG Opal 2.0 self-encrypting drive (SED) Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Čtečka čipových karet: ne Displej: dotykový 14'' WQXGA+ (2880x1800) 16:10 antireflexní OLED s Corning Gorilla® Glass, podsvícení LED, 120 Hz, 600 nitů, 100% DCI-P3, Pantone Validated, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics Audio: Dolby Atmos, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon Web kamera: 1080p FHD + IR Polohovací zařízení: Touchpad (haptický) Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ano Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7 802.11be Triple band 2*2 + Bluetooth® 6.0) Porty USB: * 2x USB 3.2 Gen 2 typu A * 2x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazení/technologie Power Delivery Další porty: * 1x HDMI 2.1 TMDS * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor Baterie: 70Wh, 2S2P, 4článková Li-ion Napájení: 90W AC, USB-C Správa zabezpečení: vlastní obnovení BIOS, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, podpora odolnosti firmwaru platformy, podpora ochrany systému BIOS, podpora Absolute Persistence 2.0 (Computrace), odolnost firmwaru Intel CSME, Microsoft Security Level 3, Microsoft Secured-core PC, Intel® Boot Guard, Intel® BIOS Guard, bezpečnostní procesor Microsoft Pluton, asistence při redundanci systému BIOS CSME, snímač otisků prstu, infračervená webkamera s podporou Windows Hello Barva: Jet Fog Materiál: křemík/hliník Rozměry: 310,9x212,8x10,9-16,4mm Hmotnost: cca 1,1kg Záruka: 3 roky OnSite (Next Business Day) Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-ultra/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3.37 kg |
| EAN: | 4711636460514 |
| Grafická karta: | Intel |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9" |
| Záruka: | 3R On-Site |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS ExpertBook Ultra |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Materiál: | Hořčík a hliník |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,1 |
| Farba: | Černá |
| Model: | B9406CAA-OLEDU7321BX |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,9 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 90 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 212,8 |
| Šírka (mm): | 310,9 |
| Hĺbka (mm): | 10,9-16,4 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-356H |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 70 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
| MPN: | B9406CAA-OLEDU7321BX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
