ARCTIC Vodní chladič Liquid Freezer III Pro 420, 3x140mm, PWM, LGA1851, AM5 ACFRE00181A
Kód: 523302E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Arctic Liquid Freezer III Pro 420
38mm chladič nielen zlepšuje odvod tepla, ale tiež pojme viac kvapaliny ako bežné 27mm chladiče. To znižuje nahromadenie tepla a zabezpečuje efektívnejšie zvládanie teplotných špičiek.
Vezmite prosím na vedomie, že Liquid Freezer vyžaduje pre inštaláciu minimálne 63 mm voľného priestoru.

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Materiál bloku (doska CPU) | Meď |
| Chladič | |
| Rozmery radiátora | 458 x 138 x 38 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 500 mm |
| Počet ventilátorov | 3x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 140 mm |
| Rýchlosť | 400 - 2500 RPM |
| Statický tlak | 5.2 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 110 CFM |
| Typ ložiska | Fluid Dynamic Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, LGA1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče CPU |
|---|---|
| Záruka: | 72 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 3.09 kg |
| EAN: | 4895265000348 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 140x140 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| MPN: | ACFRE00181A |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
